FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma
Ötletek - Nyomtatható Verzió

+- FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma (http://forum.flstudio.hu)
+-- Fórum: FL Studio Fórum (/forum-fl-studio-forum)
+--- Fórum: Észrevételek a fórummal kapcsolatban (/forum-eszrevetelek-a-forummal-kapcsolatban)
+--- Téma: Ötletek (/tema-otletek)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Ötletek - crep - 2009-04-27 14:12

(2009-04-27 10:21)ONU Írta:  kipróbáltam a szavazást és jól be lehet tenni. megjelenik az összes lapon topikon belülSmile szavazzatokWink

Na ez cool! Smile Nagyon tetszik az ötlet, hogy lehessen a mixekre és a zenékre szavazni. De, ha jól sejtem, akkor valakinek ezt kézzel kellene leírni, hogy:

Ebben a hónapban a következő számok kerültek fel az oldalra. felsorolás.

És ugyanez a mixeknél is? Van aki ezt vállalná? Vagy legyen íratlan szabály, hogy töltesz fel zenét, akkor abba a topicba is rakd be a linket? és így csak a topicocat kell létrehozni havonta?

RE: Ötletek - laccas - 2009-04-27 15:41

Kidolgozás alatt. Ötleteket várok.

RE: Ötletek - pukiface - 2009-04-27 15:49

esetleg lehetne egy kulon topicot csinalni a szavazasos zeneknek csinalni, ahol mindenki kiteheti a sajat maga altal legjobbnak tartott alkotasat, "megmerettetes"-re, akkor nem keveredik ossze a tobbi zenevel a zene attekinto topicban, . ez lehetne azonnali nevezes is a kovetkezo forumkiadvanyra. .persze a szavazatok fényébenSmile

RE: Ötletek - ONU - 2009-04-27 15:50

szerintem ennyire ne bonyolítsuk túl a dolgotSmile

RE: Ötletek - KenytheOne - 2009-04-27 18:51

Szerintem meg mivel elég kevesen vagyunk, de biztos sok Fles szeretne még ilyen társaságot, ahol tapasztaltabbak segíthetnek neki. ahogy én is ezért vagyok itt, mivel annyi mindent nem értek és véletlen leltem rá erre az oldalra is. (igen, az hogy efelstudijóponthu, sosem jutott még eszembe hogy létezhet) xD szal lehetne reklámozni valahogy a fórumot Big Grin ha majd gondoljátok, én tudnék youtubra tenni videót ezzel kapcsolatban, mivel a channelemnek antifaces révén elég nagy a nézettsége, hátha jönne több érdeklődő. de ezCoolCoolCool csak ötlet Smile

RE: Ötletek - Tib - 2009-04-28 07:22

Köszi szépen a felajánlást, egyik fórumvezető társam már felvetette, hogy beszéljünk veled reklámozási lehetőségekről, de ahogy mondta, hogy youtube-on vagy ismert, aztán már én is rájöttem, hogy ki vagy, mert már néztem pár videódat. Smile
Nyitottak vagyunk minden lehetőségre. Várom a javaslatodat a videóval kapcsolatban (miről szóljon, mi legyen benne, stb.).
Természetesen cserébe kitesszük a banneredet, vagy a szöveges linkedet a fórumra. A későbbiekben lesz egy külön partnerek aloldal, esetleg oda is ki tudom helyezni.

Köszönettel: Tib

RE: Ötletek - laccas - 2009-04-28 08:59

Összeírok pár topicot az angol nyelvű szekcióhoz. Arra kérek mindenkit, hogy még ne írjon bele semmit, ugyanis a pontos témájuk még kidolgozás alatt van.

RE: Ötletek - IEm - 2009-04-28 10:13

Szerintem a reklám banner ide is , mrmint youtubera 100 %-ban jó lenne , persze mellé még lehet gyártani hasonló videókat Smile

RE: Ötletek - pukiface - 2009-05-01 10:28

az uzenofal lehetne felul, es adhatnatok vmilyen nevet a botnak, setapalca, vagy ilyesmiWink hmm?Big GrinBig Grin

RE: Ötletek - PsYtiB - 2009-05-01 10:54

(2009-05-01 10:28)pukiface Írta:  az uzenofal lehetne felul, es adhatnatok vmilyen nevet a botnak, setapalca, vagy ilyesmiWink hmm?Big GrinBig Grin

Támogatom az ötletet Smile