FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma
Convex / Meder valamik - Nyomtatható Verzió

+- FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma (http://forum.flstudio.hu)
+-- Fórum: Zene (/forum-zene)
+--- Fórum: Zene áttekintő (/forum-zene-attekinto)
+--- Téma: Convex / Meder valamik (/tema-convex-meder-valamik)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7

Convex / Meder valamik - convex - 2011-03-25 07:05

Hello a most feltöltött zene az a tegnapi nap a fórum regisztrációm előtt készült a munkahelyemen 08 óra 05 perctől 09 óra 55 percig, természetesen a hangok azok már régebben elkészültem ,a ritmus szekciót itt lőttem fel teljesen megaz effekteket is! Építő kritikát várok!
Mostanában sok időm nincs zenével foglalkozni de azért marad bennem mindig egy kis energy a muzsikhoz.
Ahova feltöltöttem sajnos van még egy convex nevü személy ezért ezentul convex/meder neven töltöm fel a zenéket!

RE: Convex / Meder valamik - Srelyip - 2011-03-25 10:38

Nekem teszik, dnb amúgy is tetszett mindig is . Csak van valami ami nem tetszik, mégpedig az h a basszus időnként magába cuppant mindent.

RE: Convex / Meder valamik - convex - 2011-03-25 10:55

Hi! Köszönöm a véleményt!
De mai nap felraktam még egy egyszerű és szintén a meló helyen készült dubstepet.

RE: Convex / Meder valamik - Haliday - 2011-03-25 19:08

Az első hangulatra közelebb álna hozzám de szigorúan szakmai alapon nézve a master hiánya nagyon erős így eléggé nyers mind a két zene, de nekem ami gondom vele, hogy ügyes megoldások főleg az első csak ha ez egy hátér zene akkor jó, ha arra kérnél, hogy meghallgatása után idézzek fel belőle valamit semmit nem tudnék. Azért mert szerintem egy kicsit monoton és nincs benne semmi olyan ami egyedi megfogó lenne. Egy dallam egy érdekes effekt egy ének. De ez az én megítélésem csak.Cool

RE: Convex / Meder valamik - convex - 2011-03-25 19:52

Igazad van de vedd figyelembe, kérlek, hogy meló helyemen szabad 2 órahosszába löktem össze! A masterelés alatt nem azt kellene érteni, hogy mennyire van vezérelve, ami viszont abszolút nincs, mert mind a kettő csak összelökött cucli nem komoly munkák. Sajnos iaz kellene egy ének de nincs énekesem!
A masterelés az egy album track sorendjének és hangkivezérlésének folyamata, mivel egy albumon belül nem minden zene egyforma hangerőn szólal meg, mastereléshez ne nevessami napig használnak kezettás deck-eket.
És igazaából az a gáz, hogy masterelni már lusta is vagyok, régen még oda adtam öcsémnek meg minden de mai napig profi emberektő kapok dubplate-et vagy esetleg hallok master nélküli dolgokat, pl. Counterstrike, Noisia, Pendulum, Alex Kenji, és még a nagy érdemű Technical tch-től is sajnos mert nem adnak ki albumot csak lp-t vagy maxit és nem is kell a master nekik!
De sajna én meg csak lusta vagyok!
De igazat adok mindenben. Végül is van ráció benne!

RE: Convex / Meder valamik - Haliday - 2011-03-25 20:51

Nem tudom mi a munkád ami miatt ennyi időd van, de a master nem csak az amit írtál. Az az album vég masterelése, de zene számonként is végeznek ilyet. Ha kész az elképzelt munka és a sávonkénti effektezések is meg vannak akkor jöhet a master csatorna beállítása. Eq, Filther, maximazer, Limiter és még más finomságok én erről írtam. Ezt hiányolom.Cool

RE: Convex / Meder valamik - convex - 2011-03-26 08:40

Értettem bocs csak máshol jártam igazad van de a lustaság az mégjobban megfog, meg mint már írtam neves előadóktól is hallottam már csapnivaló beállítást!
De köszönöm építő kritikád! Lehet ráveszem magam!

RE: Convex / Meder valamik - convex - 2011-06-22 12:35

http://soundcloud.com/search?q%5Bfulltext%5D=convex%2Fmeder

hi itt van néhány unalom! nagyon néhány!

RE: Convex / Meder valamik - Haliday - 2011-06-22 16:32

megfüleltem a munkáid nekem igazán ez tetszet a legjobban. Morning period.SmileCool

RE: Convex / Meder valamik - convex - 2011-06-22 19:18

Ez így van, nálam is ez a beövő!j