FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma
Clipeus - Nyomtatható Verzió

+- FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma (http://forum.flstudio.hu)
+-- Fórum: Zene (http://forum.flstudio.hu/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Fórum: Zene áttekintő (http://forum.flstudio.hu/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Téma: Clipeus (/showthread.php?tid=1510)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Clipeus - AndrewSield - 2011-08-19

Hát 2-3 hónap fl studiózás után és több tíz ezer loop keresgélése utána, íme első publikálhatónak talált munkám, a vége befejezetlen lett...
Hát remélem némelyikőtöknek tetszeni fog Smile

A letölthető verzión még gondolkodok, mert még nem találom annyira jónak... de véleményeket kérek, min kellene javítanom a későbbiekben Smile

RE: P&A Music - Brother Cavador - 2011-08-19

1.tök jó nyugtató hatása van ennek a minimál melódiának,nem kéne 'belerondítani' néhol ezekkel az erősebb hangokkal sztem
2.valakire nagyon emlékeztet,nem tudom kire,de te vagy az új azBig Grin

RE: P&A Music - AndrewSield - 2011-08-19

Ha már így számoztad akkor én is számozom Tongue
1.: Igazad van, lehet ki kellene szedni az erősebb hangokat Smile
2.: Nem értem ezt Tongue Big Grin

RE: P&A Music - convex - 2011-08-19

HEllo John Digweed és Sasha stílusára hasonlít vedd ki a saw-okat az egészből hagyd meg a lágy hangzást, alakíts a mély szekciót erősebbre, másabb sinuszosabb mélyel, a ritmus szekció jó, viszont ezeknél a minimal trancebeat-eknél kicsit halkabb cin, hit, jellemző!

RE: P&A Music - AndrewSield - 2011-08-19

Legközelebbinél úgy csinálom, de sajnos a mi nap rendszer hiba miatt újra kellett húznom a gépemet, egyetlen szerencsém volt, hogy a loopokat másik vinyón tároltam.
Nem is tudom ez a zene kicsit más lett mint az első, egy melody akart lenni, egy lassú, de még is próbálok minden zenémbe újat hozni, remélem sikerült.

Remélem jó úton haladok Rolleyes

RE: P&A Music - dj_chathan - 2011-08-23

jó úton haladszSmile

RE: P&A Music - funkdafrog - 2011-08-24

Jó úton haladsz Smile Idővel talán még jobb zenéket fogol összehozni Smile A Freedom Melody zenéddel annyi lenne a probléma hogy hiányzik belőle a basszus Smile

RE: P&A Music - AndrewSield - 2011-08-27

(2011-08-24, 23:43)funkdafrog Írta: Jó úton haladsz Smile Idővel talán még jobb zenéket fogol összehozni Smile A Freedom Melody zenéddel annyi lenne a probléma hogy hiányzik belőle a basszus Smile

Köszönöm, és remélem így is lesz Smile

Elvileg ebbe valamivel több bass került Smile

Sokan mondták hogy jó lett, pedig erre mondtam volna azt hogy felejtős.....

RE: P&A Music - Richie River - 2011-08-29

egyetértek funkdafroggal... plusz én még annyit tennék hozzá, hogy ez a pad szerű dolog elég sok helyen el-el nyomja a hit-et és a snare-t. talán azért csak ezeket, mert más nincs is Big Grin
kis hangerő korrigációt kellene az egészen eszközölni, figyelni, hogy hogyan vannak összhangban a dolgok és akkor egy szép igényes munka lehetne. Jah és igen, a bass sem ártana bele Smile Smile
Valami jó kis húzós TongueCool

RE: P&A Music - AndrewSield - 2011-08-29

Próbálkozom Smile :