FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma
The world of mp3Splitting - Nyomtatható Verzió

+- FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma (http://forum.flstudio.hu)
+-- Fórum: Zene (/forum-zene)
+--- Fórum: Zene áttekintő (/forum-zene-attekinto)
+--- Téma: The world of mp3Splitting (/tema-the-world-of-mp3splitting)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8

The world of mp3Splitting - mp3Splitter - 2012-04-17 20:26

Na sziasztok!

Álljon eme helyen első készülő zeném,leginkább arra lennék kíváncsi,hogy szól ez "kint" mivel csak fülesem vanSad Még messze nincs kész,csak tényleg érdekel,hogy ez nálam szól csak egész jól,vagy hallgatható lesz-e nagyobb hangsugárzókon is!?!?!? Úgy 0:15-2:00-ig vagyok kíváncsi a többi rész még nem kidolgozott! Köszi előre is!
(2012-04-17 20:26)mp3Splitter Írta:  Na sziasztok!

Álljon eme helyen első készülő zeném,leginkább arra lennék kíváncsi,hogy szól ez "kint" mivel csak fülesem vanSad Még messze nincs kész,csak tényleg érdekel,hogy ez nálam szól csak egész jól,vagy hallgatható lesz-e nagyobb hangsugárzókon is!?!?!? Úgy 0:15-2:00-ig vagyok kíváncsi a többi rész még nem kidolgozott! Köszi előre is!

Ja hogy kéne a zene is Smile)) :

(2012-04-17 20:26)mp3Splitter Írta:  Na sziasztok!

Bocs 0:34-től 2:00-igSmile

RE: elsőzeném - Haliday - 2012-04-18 17:57

Én nem hangfalon hallgattam, de jól szólt szerintem jó lesz. Egész ügyes kezdeményezés.Smile

RE: elsőzeném - Jack95 - 2012-04-18 18:19

Én hangfalon hallgatom, és szerintem nem szól rosszul! A dob kicsit üthetne mélyebbet,(bocsi, de nem tudok szakkifejezést erre Big Grin) hogy megrezegtesse a hangfalt, de amúgy grat, nekem tetszik!

RE: elsőzeném - mp3Splitter - 2012-04-19 19:20

köszi a visszajelzést!Smile

RE: elsőzeném - The Convicted - 2012-04-21 14:12

Az ilyesféle monotonitás nem tetszik a zenében, viszont a hangok egész jók benne Smile Valamint előre szólnék (topik címéből gondolván), hogy a Zenei áttekintőbe ez az egyetlen témád legyen, mert egynél több nyitása büntetést von maga után! Wink

RE: elsőzeném - mp3Splitter - 2012-04-21 16:24

(2012-04-21 14:12)Parallectic Írta:  Az ilyesféle monotonitás nem tetszik a zenében, viszont a hangok egész jók benne Smile Valamint előre szólnék (topik címéből gondolván), hogy a Zenei áttekintőbe ez az egyetlen témád legyen, mert egynél több nyitása büntetést von maga után! Wink

igen ezt elk*rtam...át lehet nevezni vhol a topic nevét?

a zenéről:2 perc után nincs vele semmi csinálva ott tudom h monoton sztem odáig folyamatosan változik,de kinek a pap...

RE: elsőzeném - lasurrealdiscotheque - 2012-04-21 16:32

én meghallgattam hifi hangfalakon. szerintem a magasból 8k tól felfelé venni kéne le. ha nagy hangrendszeren szólna szerintem fülsértő lenne a magas. de nem kell sokat. csak hogy ne álljon ki ennyire.
amúgy jó.

RE: elsőzeném - mp3Splitter - 2012-04-21 16:46

(2012-04-21 16:32)lasurrealdiscotheque Írta:  én meghallgattam hifi hangfalakon. szerintem a magasból 8k tól felfelé venni kéne le. ha nagy hangrendszeren szólna szerintem fülsértő lenne a magas. de nem kell sokat. csak hogy ne álljon ki ennyire.
amúgy jó.

oksi köszi!

RE: elsőzeném - The Convicted - 2012-04-22 11:27

(2012-04-21 16:24)mp3Splitter Írta:  igen ezt elk*rtam...át lehet nevezni vhol a topic nevét?

A topik első hozzászólásának szerkesztésébe mész és ott az "üzenet tárgyánál" átírod a címet. Ha nem sikerül, akkor egy kedves moderátorunkat kérd meg erre a feladatra (de ne engem, mert ezen a területen nekem nincs moderátori hatalmam Big Grin).

RE: elsőzeném - mp3Splitter - 2012-04-22 16:47

(2012-04-22 11:27)Parallectic Írta:  A topik első hozzászólásának szerkesztésébe mész és ott az "üzenet tárgyánál" átírod a címet. Ha nem sikerül, akkor egy kedves moderátorunkat kérd meg erre a feladatra (de ne engem, mert ezen a területen nekem nincs moderátori hatalmam Big Grin).

Azonképpen fogok eljárni thx TongueSmile