FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma
DJ MEFI - Nyomtatható Verzió

+- FL Studio Fórum - Magyar Digitális Zenészek Fóruma (http://forum.flstudio.hu)
+-- Fórum: Társalgó (/forum-tarsalgo)
+--- Fórum: Bemutatkozás (/forum-bemutatkozas)
+--- Téma: DJ MEFI (/tema-dj-mefi)

Oldalak: 1 2 3

RE: DJ MEFI - pukiface - 2010-04-02 14:20

udv erezd jol magad itt!

RE: DJ MEFI - laccas - 2010-04-06 06:49

Kellemes időtöltést itt nálunk Smile.

RE: DJ MEFI - Tib - 2010-04-07 05:57

Üdv. közöttünk, hasznos időtöltést!

RE: DJ MEFI - mefi01 - 2010-04-18 11:56

Gondoltam írok most pár sort a készülendő műveimről, a vélemények szempontjából (ez lehet nem volt elég magyar Big Grin)
Kezdeném egy House-al, sok dolgot nemtudok errőlí rni, még van mit rajta csiszolni, és még be is kell fejezni...
Az egész alapötlet teljesen az enyém, egyéb segítséget nem kaptam hozzá.
Még nincs címe sem, csak kitalálok valami jót Big Grin
Tehát itt a prew:
DJ MEFI - House PREW

A következő alkotás Grande-vel készül, besorolni én nem tudom, hogy milyen műfajba tartozik, de hajlik az Electro House feléBig Grin
Az alapötlet az enyém, de Grande az aki igazán felturbózta =)
Címet még ennek sem adtunk, ezis meglesz valamikor... Valszeg a zene gyártása közben Big Grin
Itt a prew, bár tuti, hogy elég sok alakítás lesz még rajta...
DJ MEFI & Dj Grande - PREW

Véleményeket, kritikákat csak az emberi határok között várok Big Grin

RE: DJ MEFI - The Convicted - 2010-04-18 12:20

Big GrinBig GrinBig Grin (köhögés)

a houseos prevben erős effektel indul a szám, ami nem is lenne baj, ha kick nem lenne vékony Big Grin ebben ennyi hibát találtam csak Wink (van több is de arra magadtól is rájössz)

a 2. szám egész jó lett, kicsit még fel kellene turbózni Big Grin

RE: DJ MEFI - mefi01 - 2010-04-18 12:28

Hát igen van még rajtuk mit alakítani, inkább készüljön 1 hónapig a zene, csak jó legyen Big Grin
Am van még egy Hardstyle is, de azt majd csak kedd este rakom fel, mert 1 óra múlva megyek Dunaújvárosba roboteknika versenyreBig Grin
Az igaz, még csak 1 perces de ha jól megcsinálom ütős lehet Big Grin

RE: DJ MEFI - The Convicted - 2010-04-18 12:31

3 nap alatt nem lehet normális HS zenét csinálni kb. 1-2 hónap munka kell bele h elfogadható legyen Big Grin bár szíved joga én mindenesetre várom azt az "ütős" számot Wink

RE: DJ MEFI - mefi01 - 2010-04-18 20:30

Nem arra értettem hogy akkora lesz kész, hanem, hogy akkor rakom fel, mert most sem ottholról netezek =)

RE: DJ MEFI - mefi01 - 2010-04-21 12:24

harderstylez, itt a prew amit ígértem, de ne számíts nagy dologra
A Lead et még lekell cserélni, meg a dallamot is, most jut eszembe ,hogy még azt RoliKA csinálta valami Trance számjába Big Grin
Jah és az erősítődön javaslok 1 kis felfele tekerést a hangerő potin Big GrinBig Grin

DJ MEFI - Hardstyle???

RE: DJ MEFI - The Convicted - 2010-04-21 12:31

valóban borzalmasan rossz az a lead, naon össze kellene h vmi jót és elfogadhatót hozni Wink kick is úgyahogy elmegy, de már megint az a fránya snapek keverése, erre senki sem figyel oda, ejjj Big Grin a rövid záró kick az egyetlen jó ebben a prevben.

összefoglalva: ez egy összedobott semmi Big Grin bocsi az erős fogalmazásért, de erre nem lehet jobbat mondani Confused