szösszeneteim
2012-09-10, 19:58,
Üzenet: #431
RE: szösszeneteim
Most végre volt egy kis időm, és vissza hallgattam az elmúlt 2 hónap feltöltött zenéidet Smile Jó pár törölve lett, így sajnos azokat nem tudtam meghallgatni, no de az "or overnight" és a "Marsi nap", nekem nagyon tetszett, mint ha élne a zene, mint ha ott lennék amikor csináltad volna. Nagyon jó. Kellene keresned egy kiadót, mert ezek a zenék lemezekre születtek. Smile Nem is tudnék mi mást írni, amatőrként belese tudok gondolni mikor jutok ilyen szintre Smile
Válasz idézéssel
2012-09-10, 20:43, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-10, 20:45 - {2}. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #432
Köszönöm Levi és ha lesz valami érdemleges feltétlen megosztom.Big Grin

AndrewSield kitartó gyakorlással egy idő után sikerülni fog csak hát minden kezdett nehéz.Smile
Válasz idézéssel
2012-09-12, 21:13, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-12, 22:07 - {2}. Szerkesztette: dj_chathan.)
Üzenet: #433
Továbbra is azt kell, hogy mondjam, nem ezen a fórumon kéne tevékenykedned, hanem a nagyvilágban!Smile Ezt az augusztus végi zenédet nem is hallottam, pedig nagyon jóSmile

szerk: azon gondolkoztam, h elborult, cikk-cakkos, kicsit dubstep, kicsit 8-bites őrült zenét, milyet tudnál alkotni!Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-13, 04:54,
Üzenet: #434
(2012-09-12, 21:13)dj_chathan Írta: Továbbra is azt kell, hogy mondjam, nem ezen a fórumon kéne tevékenykedned, hanem a nagyvilágban!Smile Ezt az augusztus végi zenédet nem is hallottam, pedig nagyon jóSmile

szerk: azon gondolkoztam, h elborult, cikk-cakkos, kicsit dubstep, kicsit 8-bites őrült zenét, milyet tudnál alkotni!Big Grin

Mérhetetlenül nagyon örülök, hogy be néztélBig Grin Mindig jártatom a buksim, hogy lehetne de ezekkel a zenékkel trance, hardstyle, dupstepes kiadokhoz nem igazán kopogtathatok be úgy sem foglakoznának velem főleg nem album szinten. De remélem egyszer még a te stúdiódban közösen dolgozhatunk.Big Grin A 8bit még beleférne a dupstep az nagyon távol áll tőlem de soha nem lehet tudni.Tongue

Válasz idézéssel
2012-09-13, 08:00, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-13, 08:03 - {2}. Szerkesztette: dj_chathan.)
Üzenet: #435
(2012-09-13, 04:54)Haliday Írta: Mérhetetlenül nagyon örülök, hogy be néztélBig Grin Mindig jártatom a buksim, hogy lehetne de ezekkel a zenékkel trance, hardstyle, dupstepes kiadokhoz nem igazán kopogtathatok be úgy sem foglakoznának velem főleg nem album szinten. De remélem egyszer még a te stúdiódban közösen dolgozhatunk.Big Grin A 8bit még beleférne a dupstep az nagyon távol áll tőlem de soha nem lehet tudni.Tongue

De szép álom lenne a saját stúdió Smile Az lenne még az igazán szép ha én lennék a hangmestered aztán beadod az anyagot én meg összekeveremBig Grin
Egyébként a legnagyobb álmom egy saját kiadó lenne, vagy egy kiadónak a vezetői posztja Tongue
Visszatérve a zenére, 8bites dallam, kicsit electro beütéssel, vad őrült dubstep szerű droppalBig Grin
pl. savant egy pár zenéi
Válasz idézéssel
2012-09-13, 16:13,
Üzenet: #436
Mindennek az alapja hit és kitartó küzdés és előbb vagy utóbb a siker is társul.Big Grin Nem ígérek semmit a zenével kapcsolatban de ha lesz kedvem egy kis kisérletezésbe fogni megpróbálkozok az ötlettel.

Most viszont az utóbbi idő hangulata leng még körül úgyhogy egy hasonló nótával jövök.Big Grin

http://soundcloud.com/haliday/mindenki-lma

Válasz idézéssel
2012-09-14, 13:56,
Üzenet: #437
huuu ez de nagyon emlékeztet 1 zenére.finom kis zene lett ez,kellemes az atmoszféra,szépen végig vezetted,grat Tongue Smile
Válasz idézéssel
2012-09-15, 19:16,
Üzenet: #438
Egy gyors kis összecsapott munka egy nagyon kedves fórum társunknak Clipeusnak lábadozó zene a mielöbbi gygyuláshoz.

http://soundcloud.com/haliday/dream-feeling
Válasz idézéssel
2012-09-16, 09:29,
Üzenet: #439
Nagyon szép, jó zene lett! Smile Jobbulást a társnak! Smile
Válasz idézéssel
2012-09-17, 16:21,
Üzenet: #440
Haliday a legjobb Smile Nagyon jók lett és persze jobbulást Clipeusnak Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás