I2U=== Zenéim
2012-05-07, 13:42,
Üzenet: #11
RE: I2U=== Zenéim
Szerintem jó lett ez a zene, nem egy olyan remix-et hallottam már amiben csak a fő dallamot használták fel.Próbáltam beletenni az eredeti számból hallott egyéb dallamokat de nem jött össze, így maradtam ennél, ami pedig a pattogást illeti, ez csak egy 480p YouTube videó,Dodgy le van "butítva" rendesen ezért lehet hogy nem hallani benne olyan tisztán a hangokat....nálam tökéletesen szól a lementett 23mb-os mp3-ban.Általában a minőségre törekszem és csak utána foglalkozom a zene felépítésével ha már minden hang tisztán szól!Smile
Ediig a Movie Maker-rel alakítottam videóvá a music-ot, de most már kezd kevés lenni....áttérek valami profi videószerkesztőre a minőség érdekében!
Válasz idézéssel
2012-05-07, 17:56,
Üzenet: #12
Szerintem ilyen téren, hogy másnak megmutasd a zenédet bőven elég egy soundcloud, avagy egy zippyshare... Ha már youtube-ra töltöd fel, akkor érdemesebb valami videóval, nem sima képpel Smile
Válasz idézéssel
2012-05-20, 14:31, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-05-20, 14:32 - {2}. Szerkesztette: adamrc.)
Üzenet: #13
http://soundcloud.com/stylefilter/i2u-more-plasticz
Ma csináltam ezt az elmebeteg számotshocked ...1 nap alattBig Grin,
Nem kell nagyon komolyan venni, csak feltöltöm ide is hogy minden klappoljon.

Válasz idézéssel
2012-05-20, 17:39,
Üzenet: #14
(2012-05-20, 14:31)adamrc Írta: http://soundcloud.com/stylefilter/i2u-more-plasticz
Ma csináltam ezt az elmebeteg számotshocked ...1 nap alattBig Grin,
Nem kell nagyon komolyan venni, csak feltöltöm ide is hogy minden klappoljon.

ebbül még lehet fajaság is
Válasz idézéssel
2012-05-27, 17:45,
Üzenet: #15
Helló mindenkinek! itt van a legújabb zeném! Ezt most nagyon eltaláltam, először finomabb hangzása volt de végül átírtam az egészet, kb 8 pattern volt amit ki kellett törölni mert a végére azokat nem is használtam felBig Grin de jó döntés volt mert az eddigi legjobb zeném lett.Cool

http://soundcloud.com/stylefilter/i2u-house-spirits

Észrevételeket, rejtett hibákat vagy bármilyen hsz.-t szívesen fogadok....
Válasz idézéssel
2012-05-28, 06:25,
Üzenet: #16
Egész jó ötlet csak szerintem a szerkezete egy kicsit kapkodós ehhez a stílúshoz és a nyers át űtő dinamika hiányzik belőle. Viszont az elképzelés az egész jó. Szerintem dolgozz rajta még egy picit ha nem untad meg készítése közben.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-05-28, 11:33,
Üzenet: #17
(2012-05-28, 06:25)Haliday Írta: Egész jó ötlet csak szerintem a szerkezete egy kicsit kapkodós ehhez a stílúshoz és a nyers át űtő dinamika hiányzik belőle. Viszont az elképzelés az egész jó. Szerintem dolgozz rajta még egy picit ha nem untad meg készítése közben.SmileCool

Nem tudom hogy mi az a "kapkodós",meg azt sem hogy ez milyen műfajba sorolható zene lett, van benne pár dolog amit így utólag kiszúrtam, és máshogy csinálnám,de nem fogom már megváltoztatni,mert így van feltöltve youtube-ra, soundcloud-ra is.majd a következőt átgondolom+meghallgatom másnap mielőtt bárhová feltöltöm!Smile

Válasz idézéssel
2012-06-20, 19:41,
Üzenet: #18
http://soundcloud.com/stylefilter/i2u-journey

Itt az új track! Hallgassátok meg, király lett!Big Grin
Válasz idézéssel
2012-06-20, 20:19,
Üzenet: #19
Szia!

Elég jó lett,nem tudom milyen stílus és, hogy a stílus sajátossága e, de nekem egy kicsit olyan eseménytelen,több minden megszólalhatna, így olyan érzésem van mintha fel szeretnék kelni az ágyból, de valaki szüntelenül visszatolna. 1'20"-nál mondjuk kinéztem az ablakon, azt hittem valami vonat megy el a ház előtt Smile
Válasz idézéssel
2012-06-20, 21:58,
Üzenet: #20
(2012-06-20, 20:19)nidus77 Írta: Szia!

Elég jó lett,nem tudom milyen stílus és, hogy a stílus sajátossága e, de nekem egy kicsit olyan eseménytelen,több minden megszólalhatna, így olyan érzésem van mintha fel szeretnék kelni az ágyból, de valaki szüntelenül visszatolna. 1'20"-nál mondjuk kinéztem az ablakon, azt hittem valami vonat megy el a ház előtt Smile

áááááááshocked "vonat megy el a ház előtt"!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin már vagy öt perce ezen röhögök.......tényleg olyan.
Na visszatérve a zenéhez, nekem nem tűnik fel ez a visszafolytottság,talán azért mert elég energikus lett a dallama az előző zenékhez képest,ahol én is éreztem hogy néha olyan erőtlen.Nem tudom hogy lehetne ezen javítani, majd kitalálok valamit.
kösz a h.sz.-t!!!!Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás