A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FL Studio 9
2009-09-14, 17:30,
Üzenet: #81
RE: FL Studio 9
ha valakinek sokat eszik az autogun akkor töltse be Direct wave-baSmile
4-5%-ot eszik így csak a procibólSmile
Válasz idézéssel
2009-09-14, 19:21,
Üzenet: #82
Lenne egy kérdésem, bocs ha már volt!

Elkezdtem egy már meglévő zenét továbbírni a 9es fl-ben, mentegettem is, hogy nehogy valami beüssön! Erre mikor beakarom hozni a nexust, fatal errort ír, nem tudom sehogyan sem behozni, mindig hiba van! Csak nálam van így? Ez van fennt 1.4.1, és azért idegesítő a dolog, mert mivel 9esben rámentettem a fájlra, 8asban nem engedi megnyitni, pedig semmi olyan ficsőrt nem használtam, ami a 8asban ne lenne meg, így kezdhetném előlről az egész munkát, pedig már jó pár napja dolgozom rajt! Remélem nem egyedi gond ez a nexusos probléma, és javítját, amúgy mindent újratettem már, de semmi, ugyanez! (warez forrású az FL9)
Válasz idézéssel
2009-09-14, 19:24,
Üzenet: #83
(2009-09-14, 19:21)Simms Írta: Lenne egy kérdésem, bocs ha már volt!

Elkezdtem egy már meglévő zenét továbbírni a 9es fl-ben, mentegettem is, hogy nehogy valami beüssön! Erre mikor beakarom hozni a nexust, fatal errort ír, nem tudom sehogyan sem behozni, mindig hiba van! Csak nálam van így? Ez van fennt 1.4.1, és azért idegesítő a dolog, mert mivel 9esben rámentettem a fájlra, 8asban nem engedi megnyitni, pedig semmi olyan ficsőrt nem használtam, ami a 8asban ne lenne meg, így kezdhetném előlről az egész munkát, pedig már jó pár napja dolgozom rajt! Remélem nem egyedi gond ez a nexusos probléma, és javítját, amúgy mindent újratettem már, de semmi, ugyanez! (warez forrású az FL9)

Gratulálok!

Mostantól szerezz be egy minimum 4G-s tollmeghajtót, amire az ÖSSZES projectedet felmásolod mindennap frissítés gyanánt, aztán egy kis pár gigás vinyót, amire ugyanezt megteszed Smile

És nem lesz ilyen gondod Big Grin
Válasz idézéssel
2009-09-14, 19:29,
Üzenet: #84
hát sajna ezt valósinű buktad
esetleg úgy tudod megoldani hogy a dallamok midijét mented maj azt betöltöd fl 8 ba
Válasz idézéssel
2009-09-14, 19:34,
Üzenet: #85
(2009-09-14, 19:29)ONU Írta: hát sajna ezt valósinű buktad
esetleg úgy tudod megoldani hogy a dallamok midijét mented maj azt betöltöd fl 8 ba

Az nem jó!

A többi VST beállításai és az ebből eredő hangzásaik nem minden esetben másolhatók!
Meg eléggé coppantós' munka mindent végig csinálni megint Smile

Ha jól emlékszem a régi FL-ekben volt olyan, hogy a régi verziókhoz is lehetett menteni projectet, de valahova máshova kellett kattingatni. lehet benne van 9-esbe is!
Válasz idézéssel
2009-09-14, 19:41,
Üzenet: #86
Szerintem csak anyi a baj hogy az fl 9 uj vsti mappát készitett magának nézd meg a beálitásoknál.Nálamis igy volt.SmileSmileSmile
Válasz idézéssel
2009-09-14, 19:43,
Üzenet: #87
Nagyon úgynézki megvan a hiba oka, nem tudom hogy de be volt nyomva a "use 32bit buffer", mondom miez? kinyomtam és minden működik! Úgyhogy most öröm van és boldogság.
Válasz idézéssel
2009-09-14, 20:02,
Üzenet: #88
(2009-09-14, 19:41)Plainsman Írta: Szerintem csak anyi a baj hogy az fl 9 uj vsti mappát készitett magának nézd meg a beálitásoknál.Nálamis igy volt.SmileSmileSmile

Nekem a szokásos Steinberg/VstPlugins-ból is működik minden Big Grin
Válasz idézéssel
2009-09-14, 20:38,
Üzenet: #89
Én az FLStudio 7 óta ugyanabba a mappába telepítek mindent, most a 9 nek is 7 a neve, és már vagy 11 GB-t foglal.Amúgy velem is volt már hasonló eltűnés, de az gázosabb volt, mert szinte semmit se lehetett menteni belőle.Amúgy meg szerintem legkézenfekvőbb kimenteni minden chanell állását, meg a midit aztán összepakolgatni újra.már ha ez megoldható
Válasz idézéssel
2009-09-16, 20:25,
Üzenet: #90
Amúgy néztétek ti ezt az új playlist formát?
http://forum.image-line.com/viewtopic.php?t=14001
Itt ezen a képen látható playlist formát valahogy nagyon nem sikerült behoznom.
Nektek sikerólt valami?
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás