A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vasáru - avagy ki mivel dolgozik?
2012-10-06, 14:56,
Üzenet: #171
RE: Vasáru - avagy ki mivel dolgozik?
Biztos akinek van keresete annak nem számít a pénz, nekem nincs felesleges 40 ezrem ilyenekre, főleg, hogy amit ajánlottatok hangkártya, semmivel sem tud többet amit a szar usb-s hangkarimtól ELVÁROK. Nekem azért kellett külső mert sokáig lap topon dolgoztam a zenével, és amíg nem tellik el jó pár év, és nem tudok jobb minőségben és jobb zenei munkákat produkálni szerintem teljesen mindegy, hogy egy 10 ezres vagy egy 40 ezres hangkártyával dolgozom. Az hogy az említett emu-n van midi bemenet és 192 khz-et tud, nekem nem oszt nem szoroz, ahhoz olyan cucc is kell, hogy kivegyem a különbséget, na meg olyan tudás is, hogy tudjak alkotni. Ehhez az emu-hoz, meg megint más kábel átalakítok kellenek meg mit tudom én (nem nem értek hozzá, kérem nem lehülyézni). Külső hangkártyámra meg csak bedugom a jack dugót és faszán tudja az 5.1-et illetve a 7.1-et is. Itt az emu-nál meg azt se tudom mit hova dugok Big Grin
(Félre ne értsétek nem akarok senkit és semmit sem leszólni Smile )
Mindegy, majd ha lesz pénzem akkor lehetőség szerint ennél a márkánál kötök ki, hiszen ha nem egy ember ajánlotta akkor tud valamit, én sajnos nem hallottam erről a márkáról, igaz nem is keresgéltem hangkártyát, de a lehető legjobb külső hangkártyát néztem ki, sajnos nem volt több pénzem és amíg a megfelelő tudásom nincs meg nem áldozok egy jobb fejhallgatónál, midi billentyűzetnél és talán pár hangfalnál többet Smile Talán majd jövőre elkezdem nézegetni és karácsonyra meglepem magam egy ilyesmi hangkártyával, addigra már komolyabb tudásom is lesz hozzá.
Válasz idézéssel
2012-10-06, 16:30, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-06, 16:43 - {2}. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #172
Emu-ból is volt USB-s csak kimúlt(már a komplett Emu gyár, win8-as driver szvsz nem nagyon lesz) szegény (E-MU 0202,E-MU 0204, E-MU 0404 ) ezért van nekem is Focusrite Scarlett 2i2 -sem Confused (néha a
http://djborze.hu/hirdetes/listazas/studio_hangkartya -n megjelenik most is van eladó 1, meg van egy két napos E-MU 1212MPCI 15 dodóért)

ui. http://en.wikipedia.org/wiki/E-mu_Systems itt vannak-voltak már több mint 40 éve Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-06, 16:42,
Üzenet: #173
Nem kell nekem usb-s cucc, már áttértem a gépre, csak azt hittem megold a külső hangkártya egy gondot a lap topba, azt hittem, hogy az kevés az fl-nek, de utólag rájöttem, hogy a proci kevés.. vagy lehet valami más terheli le, kíváncsi vagyok winfos újra telepítés után is ugyan az lesz-e a baja... bár igazából mindegy a 21"-os monitort nem cserélem le egy 15,6"-ra Big Grin

A belső hangkártya tény, hogy jobb, de ha már megvettem csak használom a rendes gépnél is Smile

Megnéztem azt az usb-s emu-t, jóval komolyabb cucc mint amit én használok még így is, hogy külső hangkártya, mondjuk még így használtan is kétszer annyiba kerül mint az enyém újonnan Smile
Válasz idézéssel
2012-10-06, 16:44, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-06, 16:45 - {2}. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #174
(2012-10-06, 16:42)AndrewSield Írta: Megnéztem azt az usb-s emu-t, jóval komolyabb cucc mint amit én használok még így is, hogy külső hangkártya, mondjuk még így használtan is kétszer annyiba kerül mint az enyém újonnan Smile

közben beleírtam a fenti hozzászólásomban, hogy az Emu mint cég tetszhalott vagy kimúlt, szal úgy vegyétek, hogy win8-as driver hááát :S Big Grin

ui. http://forums.creative.com/showthread.ph...231&page=2
Válasz idézéssel
2012-10-06, 17:20,
Üzenet: #175
Olvastam, és nem tervezem, hogy win8-ra áttérek, legalábbis megvárom az első servicepack-et Big Grin
Válasz idézéssel
2013-05-30, 18:20,
Üzenet: #176
Sziasztok.
Régebben érdeklődtem tőletek a hangkártya választásról és valaki írta az emu-t.
Nos most lehetőségem lenne vásárolni egy 0404-et(nagyon jó áron.)
Az lenne a kérdésem, hogy megvegyem vagy ne ?
Lehetőleg olyan is irjon akinek van tapasztalata.
na meg egy AKG K272-fejhallgatót is megveszem pár nap múlva hacsak valaki nem ordít le hogy NEEEEEEE TE H....LYE !!
Válasz idézéssel
2013-05-31, 10:12, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-05-31, 10:16 - {2}. Szerkesztette: xbitz.)
Üzenet: #177
emu-val szvsz az a gond, hogy gyakorlatilag nem létező cég, ha bármi gond lesz akkor annyi (driver-ek bő 2évesek)
Válasz idézéssel
2013-05-31, 12:49,
Üzenet: #178
Emu 0404 már elavult. Én sosem venném már meg, bár attól függ mi az a nagyon jó ár
Válasz idézéssel
2013-05-31, 19:38,
Üzenet: #179
(2013-05-31, 12:49)dj_chathan Írta: Emu 0404 már elavult. Én sosem venném már meg, bár attól függ mi az a nagyon jó ár
5 forint.
tavaly még annyira ajánlgattátok ezt az emut most meg ....áhhhh..

Válasz idézéssel
2013-06-18, 20:54,
Üzenet: #180
(2013-05-31, 12:49)dj_chathan Írta: Emu 0404 már elavult. Én sosem venném már meg, bár attól függ mi az a nagyon jó ár

jobb mint a beepitett hangkartya. szerintem a tizeneves hip-hop betyaroknak nem is kell tobb.
preamp - mikrofon azt adjad neki!

amugy meg az elavult az nezopont kerdese. en most vettem egy roland r8-at szekvencernek. made in 89. Rolleyes
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás