Chrypton Univers
2010-07-31, 15:49,
Üzenet: #141
RE: Chrypton Univers
Így van; én is pont így gondoltam.
Válasz idézéssel
2010-08-02, 14:37,
Üzenet: #142
Véégre elkészült az első számom, amit live act-re terveztem és amihez elsőként Abletont használtam.
Annyit kell tudni róla, hogy élőben kevertem aztán egy kicsit finomítottam rajta, sajnos van egy-két ötlet, amit csak élőben tudok csak betenni, mert nem illik a számba, de átvezetőnek jó lesz.
Ezzel be is fejeztem a "Generic Air" nevezetű albumomat, már egy éve készül folyamatosan, és remélem egy-két kiadónak el is tudom küldeni, mert ez már szalonképesebb mint az "InDreamS". Szómiszó, ha valakit érdekelne egy eredeti nyomtatott CD, az szóljon, de majd le is lehet tölteniBig Grin
Szóval, akkor az e-hónapi termés:

Chrypton - Your Space
http://soundcloud.com/chrypton/chrypton-your-space

További infók hamarosan!
Válasz idézéssel
2010-08-02, 17:09,
Üzenet: #143
Ez megint más, mint az előzőek, de ugye nincs mindig >ugyanolyan< hangulata az embernek...
Engem érdekelne egy CD! Privátban megbizniszelhetjük? Wink

Respect!
Válasz idézéssel
2010-08-02, 18:27,
Üzenet: #144
Nekem kimondottan tetszik, ahogy bánsz a szintikkel. Ízlésesen. Finoman és visszafogottan, ugyanakkor jó hangulatúak a számok. Nincsenek szétcsépelve és 2 akkordnál többől állnak.Smile
Válasz idézéssel
2010-08-02, 20:00,
Üzenet: #145
Örülök, hogy tetszikBig Grin
A CD pedig amint kész van szólok, egyenlőre még befejezem a borítóterveket, meg a nyomdával beszélek, és sztem még e hónapban kipostázomWink

@zeba: az igényeidet még mindig nem sikerült felülmúlni a Glück óta?Big Grin (Talán a Memories-zal egy picitBig Grin)
Válasz idézéssel
2010-08-07, 09:29,
Üzenet: #146
Nah, visszajöttem Balatonról, és azt kell mondjam lennt jobb idő voltBig Grin
Mindegy, a lényeg: le lehet tölteni a Generic Air-t, egész jó minőségben, sőt asszem még torrenten is fennt lesz, ahogy ismerem a jamendótBig Grin

Generic Air - performed by Chrypton
http://www.jamendo.com/en/album/72452
Válasz idézéssel
2010-08-07, 10:15, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-07, 10:18 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #147
Engedd meg, hadd gratulájak!
Respect!

szerk.: CD? Smile
Válasz idézéssel
2010-08-07, 11:36,
Üzenet: #148
Azt kell, hogy mondjam: Gratz! Valamit te nagyon jól csinálsz Smile
Válasz idézéssel
2010-08-07, 21:47,
Üzenet: #149
Minden elismeresem! Fantasztikus albumSmile
Válasz idézéssel
2010-08-08, 09:01,
Üzenet: #150
Én is csak gratulálni tudok,mert tényleg jó lett az albumWink
Fogadd elismerésemSmile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás