Chrypton Univers
2011-04-17, 20:37,
Üzenet: #261
RE: Chrypton Univers
A kezdése nagyon jó igazi finom dallam. De kár, hogy a végére kicsit kifogytál az ötletből mert ott nekem legalábbis már monoton. De gratulálok.Cool
Válasz idézéssel
2011-04-18, 19:03,
Üzenet: #262
Jól hallottad, egy kicsit tényleg elfogyott a szusz a végére, inkább az első felével foglalkoztam többet...de köszi a biztatástSmile

szerk.:itt a link még egyszer hogy tudjátok miről van szóSmile

Chrypton - Doubled Strokes
http://soundcloud.com/chrypton/chrypton-doubled-strokes
Válasz idézéssel
2011-04-18, 21:44,
Üzenet: #263
Az előző nem nyerte el annyira a tetszésem, bár az eleje nagyon bejövős, a végére tényleg elfogyott a 'szusz' Smile Ez viszont számomra minden tekintetben remek! Gratula!
Válasz idézéssel
2011-04-19, 07:17,
Üzenet: #264
Szép szám, de van itt valami ami nagyon zavar (nem kritizálni szeretnélek), mégpedig az összkép. Mintha egy nagy nyomású kamrában lennék. Ez csak az én véleményem.
Válasz idézéssel
2011-04-20, 09:41,
Üzenet: #265
Köszi!Smile
Hát igen, de ezzel most nem is foglalkoztam nagyon, jött az ötlet, két nap alatt befejeztem, mert sietnem kellettSmile
Meg egy kicsit progresszívesre is terveztem, hát akkor sikerült, túlságosan isBig Grin

Az összképhez csak annyit fűznék, hogy próbáltam minél szélesebb szetereó képet csinálni, kipróbáltam egy újfajta módszert: invertált mono kis delay-vel highpasson átszűrve-> na emiatt lehet hogy ilyen "nagynyomású" kamra flesse van, ezt is csak az utcsó pillanatban adtam hozzáSmile

elnézést az esetleges fülsípolásértBig Grin
Válasz idézéssel
2011-05-17, 16:28,
Üzenet: #266
Szávasztok!

Két haverommal megalapitottuk a Three Green Motherfucka(3GM) nevezetű rapformációt, magyar ill. angol-német szövegeket irogatunk, hamarosan kész is van egy számunk és készül a második is.
Emellett haverom rappel hobbiszinten, a neve MC A, és gondoltam ujramixeljük a felvételeit. Ebből teszek most ki egyet. Az alapot ő csinálta, de rossz minősége volt, ezért remakeltük, ami elég fáradalmas volt:D Na, szóval, kiváncsi lennék a véleményetekre!:)

MC A - Magadat védd
http://soundcloud.com/chrypton/mc-a-magadat-v-dd
Válasz idézéssel
2011-05-17, 18:46,
Üzenet: #267
A zongora és a kick nem frankó. Az szöveg nem fonódik bele a zenébe. Egyébként hallgatható lenne! Bár még a bass sávra lehetett volna egy kis mélyet adni. Wink
Válasz idézéssel
2011-05-17, 20:52,
Üzenet: #268
hallgatható ez , bro Smile
Válasz idézéssel
2011-05-18, 13:42,
Üzenet: #269
Vokál nélkül tökéletes, vele együtt szörnyű (szerintem) Smile
Válasz idézéssel
2011-05-18, 20:37,
Üzenet: #270
Sajnos az aláfestést egyben kaptam, aminek a projektfálja nem volt meg mert FLStudio DEMO-val készült, és csak kiexportálni tudta a gyerekBig Grin És hozzá még a hangja is elég mély, szóval igy tényleg semmit sem hallani belőle, de hat gondoltam segitek neki, mert az ő verziója egy kamerával felvett hanganyag, amit rámixelt VirtualDJ-ben az alapra...ahhoz képest ég és föld..a lényeg hogy neki tetszikBig Grin
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás