zebaoth dolgai
2010-03-15, 10:22, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-21, 11:20 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #121
RE: _zebaoth_dolgai_
valóban...érdekes hogy ebből a számodból egy szaxos változatot is készítettél...bevallom kicsit megleptél veleTongueBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-21, 10:36,
Üzenet: #122
Valóban tetszetős muzsika,szó szerint zene füleimnekSmile
Profi munka ,gratulálokWink
Válasz idézéssel
2010-03-24, 09:36, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-30, 18:11 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #123
Csak a márciusi versenyes dal, hogy minden itt legyen és mert úgy látom, megérdemli...

http://www.4shared.com/file/240290630/11...pleme.html
Nos, az író-zseni jogutódai ma közölték velem, hogy nem járulnak hozzá a megzenésített szövegek nyilvánosságra hozásához. Sad (Nem anyagi megfontolásból - kvázi jogdíjat nem kértek volna, ha tetszik nekik a produkció -, hanem az "eszmei" értékek miatt... Szerintük lezüllesztettem magát mondanivalót - legalábbis nekem ezt sugallja e kijelentés...) Huh

Mindenesetre nem adom fel, elkészítek egy teljes lemezt, most már csak magamnak..., mert önző vagyok Big Grin

Ezzel téma lezárva, új fejezetet nyitok...
Tegnap szórakoztam a Sakurával, így született az On Horseback Towards East.
Semmi extra, maximum egy kis stílusgyakorlat. Wink
Be rég írtam ide! Big Grin

Megint egy stílusgyakorlat, úgy látszik alkotói válságban szenvedek.
Itt a dal.
Válasz idézéssel
2010-07-10, 19:10,
Üzenet: #124
Szerintem sokféle olyan effekt keveredik a mostani zenédben, ami egészen furcsa atmoszférát teremt az ember körül, bár én nem tudok "rácsatlakozni". Big Grin

Az alkotói válságról csak annyit, hogy mindenkinek vannak/voltak/lesznek olyan napjai (pl. nekem), mikor sok a teendő, kevés az ihlet és nehezen jön minden, ilyenkor jobb nem erőltetni, vagy ha mégis szeretnél, maradj a stílus keretein belül, add a zenének át magadat. Wink
Válasz idézéssel
2010-08-05, 08:35,
Üzenet: #125
Itt a legújabb dal.
7 nap alatt állt össze, de még messze nem az igazi - szerintem.
Pihentetem pár napig a dolgot, aztán majd még szépítgetem. Addig is várom a véleményeteket, főleg a hangzással kapcsolatban, mert ez most nagyon kaotikus munka volt...

zebaoth - the falling veil of emptiness
Válasz idézéssel
2010-08-05, 09:29,
Üzenet: #126
>Addig is várom a véleményeteket, főleg a hangzással kapcsolatban, mert ez most nagyon kaotikus munka volt...<
az egységesség, az egyszerűség hiánya tényleg hallható - szerintem kanyarodj vvissza egy kicsit az olyan zenék irányába, ahol van egy vezérdallam,
annak variánsai, felelet-válasz részek stb..
Szerintem a dallam nagyon fontos - nézd meg például Paul van Dyke - For an Angel c. számát - baromi egyszerű a felépítése, van benne egy jó dallam, plusz jól van megvalósítva...
Persze lehet kaotikusabb, "szétesettebb" zenéket is csinálni, csak arra már nincs 1szerű recept, baromira kell vigyázni, hogy a sokféle hatás ne rontsa le a számot.
Válasz idézéssel
2010-08-05, 10:21,
Üzenet: #127
Igaz, tele van pakolva rendesen, nagyon tömény, és pont emiatt kerültem útvesztőbe a keverésnél...
Köszi a tanácsot!
Hamarosan meghallgatom az említett dalt.
Válasz idézéssel
2010-08-05, 10:51,
Üzenet: #128
Nagyon jó a hangzásvilág, de én nem érzem a kapcsolatot néhány helyen, elveszítem a dallam fonalát.
Válasz idézéssel
2010-08-05, 11:40,
Üzenet: #129
Sok hangszer van a legtöbb résznél egymáson, ezért is volt kényes a keverés része. Ezt még "le kell tisztáznom".
A bassusra külön kíváncsi lennék, hogy nálatok hogy szól.
Válasz idézéssel
2010-08-05, 15:32,
Üzenet: #130
Szerintem a basszus jó, engem inkább a magasabb pittyegések nyugtalanítottak Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás