Cyberbob prüttyögései
2011-01-09, 06:29, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-28, 18:50 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #41
RE: Cyberbob prüttyögései
Tiszta filmzene.
Pofáraesik a főhős és totális kilátástalanságával útnak indul az ismeretlenbe. Nem érdekli most senki és semmi, egy régi álarcot dobott le. Fájdalmas, de ott van a háttérben, hogy ha megbarátkozik megújúlt énjével, akkor jobb emberré válhat. Szenvedés általi megtisztulás. Van remény.
Smile
Válasz idézéssel
2011-01-09, 08:41,
Üzenet: #42
Nem rossz. Mondjuk nekem egy menőbb kiadású mahjong játék zenéje ugrott be róla. Amúgy meg szerintem a fölső dallamot is variáld, mert 3 percen kersztül ez így monotom. Vagy transzportáld vagy az alatta lévő baszmenethez igazisd. De feltétlen néha léptesd máshova is. És persze alapot is.
Válasz idézéssel
2011-01-09, 08:48,
Üzenet: #43
Haliday: Hát ezt sajnos Vangelis így találta ki, én csak továbbgondoltam... igaz, nem olyan aspektusban, ahogy te vártad volna...de megnézem, mi sül ki akkor belőle...Köszi az észrevételt!
zebaoth: Megvan a zene, megvan a téma, hívom Spielberget... Shy
Válasz idézéssel
2011-01-09, 10:03,
Üzenet: #44
Első lépésben arra is gondoltam. De volt régen egy mahjong játékom és abban is ilyen volt. Biztos ők is hallgatták sokat. Amúgy a véleményemen így sem változtatók, mert ha hallanám az eredetit tuti, hogy ismerve Vangelist úgy építette fel a zenét az nem 3 perc monotonítás. Vannak benne finomságok apró pici dolgok amik ezt pótolják.
Válasz idézéssel
2011-01-09, 15:42,
Üzenet: #45
Na, megtaláltam az eredetit:

Vangelis: Alpha

Igen, annyiban igaz, hogy az eredeti második része már nagyzenekari, meg ütősök... hát én nem arra koncentráltam...meg nem is állt szándékomban...
Válasz idézéssel
2011-01-10, 05:42,
Üzenet: #46
Ha csak az első hárompercet hasonlítód össze ott még nincs kiteljesedés a Vangelisnál sem de mégis hallgasd meg a dallam kombinációkat amit pluszba rá tesz a fő dallamra és a kisérő kisegítő hangokat. Én nem azt mondom amit csináltál rossz csak azt, hogy ez a munka olyannak tűnik mintha sikerült volna megfejtened a fő dallamot gyorsan csináltál egy kis ötletet, de már nem összpontosítottál a részletek finomságára.
Válasz idézéssel
2011-05-28, 05:53, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-28, 05:54 - {2}. Szerkesztette: cyberbob.)
Üzenet: #47
Csináltam egy kis KRAFTWERK covert... Tour de France...

Tour de France

Lisszeneljétek...Smile
Válasz idézéssel
2011-05-28, 07:22,
Üzenet: #48
Nagyon ügyes munka. Kicsit kár, hogy az elején eldugtad a fődallamot de a kétpercnél bejövő pad hanggal pótoltad. GratSmileCool
Válasz idézéssel
2011-05-29, 10:36,
Üzenet: #49
"Enyhén" kellemes nóta. Smile Imádom!!
Válasz idézéssel
2011-05-31, 03:45, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-31, 03:46 - {2}. Szerkesztette: cyberbob.)
Üzenet: #50
Egy megbízásból született nóta: PleasureMan: Boosta (Cyberbob dance edit)

http://soundcloud.com/cyberbob-1/pleasur...a-cyberbob
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás