:)
2012-03-05, 19:17,
Üzenet: #291
RE: :)
a bassline itt is ígykészült,vagyis hasonlóan...amúgy,visszahalgattam hangfalon a zenét....teljesen matt a hangzása... Sad fülessel csináltam éshát...a vb1 tetszetős,jóhangja van igaz-ami nekem a leginkább adja bass-ra az az alien303 (bár sokszor túlsoknak érzem a hangját,illetve nwsynth...ami uj,az az 1 hosszú,2 rövid,na ezt még nem próbáltam Big Grin köszi,kifogom próbálni Tongue
HAribolo
Válasz idézéssel
2012-03-07, 04:37,
Üzenet: #292
http://www.youtube.com/watch?v=rihNquEBeU8

Itt a VB1
Válasz idézéssel
2012-04-11, 08:12,
Üzenet: #293
uj szösszenet építkezik Tongue azthiszem,nem akarok követni,illetve beleolvadni semmilyen stilusba,így olyat fogok zenélni,ami belölem jön. Smile

http://soundcloud.com/xlev/somewhere-in-the-space-3
Válasz idézéssel
2012-04-11, 15:15,
Üzenet: #294
Valaki múltkor súgot nekemBig Grin, hogy a Levi kezei közül egyre jobb munkák jönnek ki. Hát igaza volt. Ügyes a kezdeményezés, dinamikus élettel teli (pedig szürke panelban lakszTongueBig Grin) egyensúlyban is van, úgyhogy gratulálok.Cool
Válasz idézéssel
2012-04-11, 15:32,
Üzenet: #295
Hallod Lev, k*rv@ jó lett. jól ki van csavargatva minden. Ennyi. A besorolásokkal meg ne foglalkozz, gondolj bele hogy még ma is a kerepelőt tekergetnénk és énekelnénk hogy Hujjujujuj jujujuj.. xD
Válasz idézéssel
2012-04-11, 16:01,
Üzenet: #296
Smile köszönöm szépen.az igazság az,hogy egyrészt próbálgattam az utolsó pár trekkel vmi trendit összehozni,de nem igazán találtam benne önmagamra.így elgondolkozva olvastam egy könyvben -regényben- hogy a rossz hangszerrel a jó zenész a legjobbat fogja kihozni,míg egy rossz zenész a legjobb hangszerrel sem tud bánni.és vmint az a dolog,hogy a goa zene miröl szól-nem véletlenül psytrance-hogy a törzsi rituálékat ujra élesszük-igen,hasonlóan a kereplökhöz és az énekekhez a zenész egy transzcendentális élményhez jutassa azt aki halgatja....

Haliday- köszönöm szépen asszem sejtem is ki volt az Big Grin Big Grin am nem szeretek panelban élni,lakni,nagyon gáz nekem..nagyon örülök a gratulációdnak Big Grin Tongue

IEm- Big Grin nem is fogok.a psy nem azért psy hogy olyan legyen mint a többi.Para Halu se szokványos,de pro meg psy, Tongue de a hujuujjujjjj az vad na xD elképzeled egy trekkben...vmikor éjfélkor a tűz mellett Big Grin
Válasz idézéssel
2012-04-11, 16:14,
Üzenet: #297
Komoly ez a gyomorbasszus, egyeseknek jól jöhet bableves után, ha esetleg problémájuk akad... Big Grin Nem igazán vagyok benne ebben a műfajban, de szerintem egész jó, bár az effajta "furcsa melódiához", amit ebbe raktál még nehezen tud a fülem alkalmazkodni Big Grin
Válasz idézéssel
2012-04-11, 16:26,
Üzenet: #298
Big Grin próbáld ki magad,csinálj dark psy-t..vagy psy-t Big Grin
Válasz idézéssel
2012-04-29, 11:56,
Üzenet: #299
http://soundcloud.com/xlev/untitled3

Válasz idézéssel
2012-04-29, 14:54,
Üzenet: #300
Miez? tone2? háhá kurvajó Big Grin
Picit vegyél le a bassról mert néha nem hallom a csavarásokat. Tetszik ez a muzsika is, gratula Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás