:)
2011-09-02, 07:56,
Üzenet: #211
RE: :)
hát remélem hogy mindenki átérziSmile mondjuk negativ élmény hatására kreáltam,de ebbe öntöttem a dühömet és ez lett belőle Smile
Válasz idézéssel
2011-09-03, 18:48,
Üzenet: #212
Hát hajtós kis történet lett. Egész szépen oldottad meg az összhangzást és a balancokat. Még az írományom hatásait nem nagyon vélem felfedezni, de eddigi munkáidhoz képest némi előre lépést lehet kihallani. Ügyes vagy és csak tovább és tovább.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-09-04, 10:17,
Üzenet: #213
köszönömSmile nos,az irományodat erőteljesen tanulmányozni kell,gyakorolni,és aztán fogom tudni csak felhasználni,és sajna időhiánymiatt elég lassan haladok..mellesleg,hogy tudjak büszkélkedni,és mert siker élményem is van,amit nem nagyképűségből osztok meg,de az utolsó alkotást elkérte egy srác,aki mauin él,és csinál bulikat,merthogy szeretné lejátszani egy fulmoon partin Smile
amin még gondolkoztam az az,hogy az átvezetéseknél,mivel eléggé hosszúak,túlságosan is szőrősnek bőrősnek tünnek néhol a hangok...nos,filterezni kellene és a hangerőket jobban össze illeszteni,és innen várnék további ötleteket..Smile

Haribol
Válasz idézéssel
2011-09-07, 18:26, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-09-08, 09:37 - {2}. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #214
kicsit átgondoltam Big GrinBig Grin

http://soundcloud.com/bloodbunny/b-etegen-3

egy kis agybetegtség wááá
Válasz idézéssel
2011-09-08, 19:50,
Üzenet: #215
Hát zeneileg nekem kicsit nehez emészthető, de hangtechnikailag egész komolyan fejlődsz.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-09-09, 04:30,
Üzenet: #216
izé,totál káosz ami bennem van,darabokra hullás,és most erről szól ezen alkotás..leginkább arról,hogy valahogfy ki kell adnonm azt ami belül van és fáj,és ez jött...

ÉÉÉÉs köszi a dicséretetSmileBig Grin

HARIBOLSmile
Válasz idézéssel
2011-09-09, 12:46,
Üzenet: #217
Nos a célod elérted... Én is csinálok hasonlót, de nekem sosem jön ki efféle zene... Én a sajátjaimat mindig kidobálom, mert rosszak.

De ez nagyon jó lett. Hangzásilag. Zeneileg kicsit monoton.
Válasz idézéssel
2011-09-09, 14:53,
Üzenet: #218
köszönöm Smile de még nem lehet befejezettnek mondhatni,munka lenne vele bőven,kiváncsian várom milyen érzéseket hoz az idő,és alakítom,hogy ne legyen monoton.

HARIBOL!
Válasz idézéssel
2011-09-10, 18:19, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-09-10, 18:20 - {2}. Szerkesztette: dj_chathan.)
Üzenet: #219
Rövidnek érzem kicsit és én is monotomnak érzem, hiányzik egy második dallam rávezetése is, legalábbis nekem, de hogy mondjak jót is zúzós, jófajta, eltudnám képzelni egy goa mixben egy rövidke részletét (1perc kb), felpörgetős résznek egy pörgős zene után h mégjobban felpörögjön mindenkiBig Grin
Válasz idézéssel
2011-09-11, 08:12,
Üzenet: #220
hehe,mondom,építkezés alatt állBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás