A Hónap Zenéje
2010-01-05, 18:43, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-15, 18:29 - {2}. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #1
A Hónap Zenéje
Ahogyan azt ígértem, útjára bocsájtom a fenti megnevezéssel havi rendszerességgel zajló küzdelmünket. Minden hónap 15-éig kell leadni a számokat, mégpedig úgy, hogy ebbe a topikba postolod ki aktuális havi verseny plusz szám neve (mely egyben a link is lesz). Mindenki a saját accountja nevével indul. Tehát ha te Zoli a sün előadói nevet használod, de az itteni accountod pics*füst01, akkor a pics*füst01-et leszel kénytelen használni.

A havi verseny lezárását az én lezáró postom fogja lezárni. Az ez után érkezettek már csak a következő hónapba kerülhetnek be.
Szavazni a közönség fog (azaz ti), tehát egyelőre nem szakmai, hanem tetszési alapú lesz. A szavazás ebben a topikban zajlik, amit ha jól emlékszem, csak mi adminok és supermoderátorok tudunk nyomon követni. Magára senki sem szavazhat, ellenkező esetben az adott havi versenyből azonnali hatállyal kizárom.

REMIXEK NEM INDULHATNAK! Csakis saját szellemi termék játszik a játékban, ha valaki mégis ezt vélné felfedezni, akkor az NEKEM jelezze. Az illető kizáródik az a havi versenyből. 3 hónapon át tartó "csalás" esetén még negatív pontok is üthetik a markát.

Stílus, hossz megkötés nincs!! Lehetőleg jó minőséget biztosító helyre próbáljátok feltölteni, hiszen ez sokat ronthat a hallgathatóságon és az értékelésen is.

Természetesen DAW megkötés sincs. Egy hónapban csak egy alkotással indulhatsz!

Úgy hiszem mindent elmondtam, versenyre fel! Észrevételeket a közlemények topikba várok (van már valami létrehozva erre, ha nincs, akkor valaki készítsen, köszi Smile ).
Nagy érdeklődés esetén havi rendszerességű mix-verseny is indulni fog!

edit: A lényeg kimaradt, tehát hogy mi a jutalom Smile. Első helyezett lesz csak, a nyereménye, hogy az adott száma a következő verseny nyertesének kihirdetéséig szerepelhet a kiemelt topikok boxban, felkerül a myspace-es fiók zenelejátszójában (hamarosan indítjuk a promózását). Kap egy bejegyzést a blogba, valamint december 15 után összesítjük és aki adott évben a legtöbbször nyerte meg a hónap zenéje versenyt, egy teljes évig reklám-banner elhelyezést kap 2 fórumunkon, mindkettőben a legalsó nagy boxban szerepelhet, plusz egy évig viselheti aláírásában a bajnoki címet (erre majd később lesz valami kép kidolgozva).

Szavazni minden hónap 25-éig lehet! (15-25-ig)
2010-01-08, 09:12,
Üzenet: #2
RE: A Hónap Zenéje
Akkor az első vagyok?
Peace-Life in the rain.mp3
2010-01-08, 21:07,
Üzenet: #3
Úgy néz ki. Smile Én mindenesetre azt mondanám még így halkan, hogy év végére a banneres hirdetésen felül még valami egyéb tárgynyeremény is össze jöhet.
2010-01-09, 04:13, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-09, 15:19 - {2}. Szerkesztette: Simms.)
Üzenet: #4
Én ezzel indulnékTongue

Simms - Euphoric Dreams (Original Mix)

http://www.4shared.com/file/191959081/57...origi.html
2010-01-09, 16:25, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-09, 20:17 - {2}. Szerkesztette: DaemoonHunter.)
Üzenet: #5
Itt az enyém is:

Emzemi - Touch the morning sky (Original)

http://www.4shared.com/file/192442270/c3...ng_sk.html
2010-01-10, 13:54, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-12, 15:43 - {2}. Szerkesztette: RobertMaximal.)
Üzenet: #6
Es en is reszt veszek a versenyen...ahogy meg igertem..Tongue
Dj Grande-Under sea(Extended_Version)
2010-01-10, 14:55, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-11, 19:24 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #7
én pedig ezzel:

Soundmixerz aka Harderstylez - Feel The Energy
http://www.4shared.com/file/194388112/ad...nergy.html
2010-01-11, 05:30, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-13, 18:56 - {2}. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #8
Live Act Perfomance preview:

zebaoth - the opening of the third eye
2010-01-11, 15:36,
Üzenet: #9
Én is beállok a jelentkezők sorábaSmile

Outcasted - Authentic(Original Mix)

http://www.4shared.com/file/194205886/7d...entic.html
2010-01-11, 20:51,
Üzenet: #10
Technikai megjegyzés: Most az első hónapban türelmi idő van, azaz mindenkinek szólok, aki valamit rosszul írt ki a jelentkezéshez. De aki a 2. hónapban el fogja rontani a kiírást, annak kérdés nélkül törölni fogom a hozzászólását! Technikai megjegyzés vége
Szál lezárva 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás