DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
2010-04-07, 15:02,
Üzenet: #91
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (Hungarian Lento Violento Team)
Dj Hardslow & Pacy - South Park
Válasz idézéssel
2010-04-09, 16:24,
Üzenet: #92
hehe, a kis szöveg a south park 'nagyobb, hosszabb, vágatlan'-ban van, már láttam vagy 10x. Big Grin

ebből én is szándékoztam volna egy tracket csinálni pont ebből a részből, majd pótolom Wink

ami a számot illeti, 0:16-ig jól kezdődik, majd hirtelen olyan szekcióba vált, aminek nincs köze az introhoz shocked ez hiba Smile aza cinféleség a kickkel nem jön jól össze, alakítgatni kell a részen, de a szakaszzáró kick az oks Wink de ne legyen egyhangú teljesen a szám, erre figyeljetek Big Grin

a hegedű rész nem rossz, viszont ott van egy törés, az nem szép megintcsak Wink a közepe már-már ink távol áll a lentotól teljesen, vmi pörgősebb zeneműfaj Smile

értem én h mit akartatok megvalósítani, de azért nem sikerült ez annyira jóra, mint szerettük volna Wink nyúljatok rendesen bele, nem hagyjátok így a tracket, már csak a south park miatt sem Big Grin
Válasz idézéssel
2010-04-10, 21:18,
Üzenet: #93
Persze nem fog 2 percesen maradni, tele hibával, több ötlet kell még hozzá.

Ezt most csináltam, szerintem nem lett annyira gané BlushBig Grin

Citizen - If I Say Stop (Dj Hardslow Demo Remix)
Válasz idézéssel
2010-04-15, 12:43,
Üzenet: #94
most nem a demoddal foglalkoznék ha nem baj Wink

azt kérdezném tőled, h nem tudnál nekem egy lento-s alapot csinálni, mert úgy gondoltam h csinálok egy olyan tracket, ami lentoból indul, majd felgyorsul hardstylera, a hardstyle részt már term. én csinálnám. Smile persze a számnál te mint feat. szerepelnél, és így keverhetnénk 2 stílust is Big Grin

persze előbb a the resistance-t kell befejeznem, de várom a lento-s alapot Wink
Válasz idézéssel
2010-04-15, 17:54,
Üzenet: #95
Harder : Jó ajánlat de én nem tok profi lentós alapot csinálni, ha megfigyelted a zenéim nem vehetők egy stílus alá. Ha hallgatnál több ilyet lehet jobban ráéreznél mint én és magadnak is megtudnád csinálni, igy tudnál undersound (lentó vs hs) zenét kreálni.

Ezt ma csináltam, pontosan nem tudom mi lett, szerintem olyan hardtrance féle. Shy

http://soundcloud.com/djhardslow/dj-hardslow-eclipse
Válasz idézéssel
2010-04-21, 10:07,
Üzenet: #96
Tiesto - Traffic (Dj Hardslow Demo edit)

http://soundcloud.com/djhardslow/tiesto-...-demo-edit
Válasz idézéssel
2010-04-22, 08:45,
Üzenet: #97
még mindig nem küldted el nekem a circus nevű számodat, szeretném megremixelni hardstyle+hardcore 5vözetre Big Grin

sztem jobb ha PÜ-ben megy mert msn-en inaktív vok.
Válasz idézéssel
2010-04-24, 07:46,
Üzenet: #98
A Traffic-os remix jó lett! Respect érte! Smile
Válasz idézéssel
2010-04-25, 00:21,
Üzenet: #99
Harder : elsőnek még nekem is kéne rajta javítgatni, mindig van benne valami amit másképp gondolok egy idő után. De elfog 1x jutni hozzád.

Tau : thx, ez sem fog igy maradni, de legalább volt akkor értelme kimentenem a kezdetleges állapotot.

Most jött az ötlet, iddáig igy tartok vele

Barcode Brothers - Flute (HardSlow demo Remix)

http://soundcloud.com/djhardslow/barcode...demo-remix
Válasz idézéssel
2010-04-25, 10:40,
Üzenet: #100
ahogy látom hardstyle stílusba kategorizáltad, de egyet hadd áruljak el: EZ SEMMIKÉPPEN SEM HARDSTYLE. Smile ink vmi hardtrances demo, mert a dob teljesen gyenge, a bell hangja pedig főrész felvezetőjének illene be Big Grin szal ez nem hardstyle, ha azt akarsz, akk kezdj el rajta ügyködni azonnal Big Grin
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás