DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
2010-04-28, 15:00, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-04-28, 16:50 - {2}. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #111
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (Hungarian Lento Violento Team)
naon komoly kis oldal már így béta változatában is! Smile azt viszont sajnálom h a nagy olasz lentos producerek meghívásának nem tudtál eleget tenni, mert hidd el, ez lett volna a hírnév kapuja számodra Wink de ne add fel semmiképp sem Big Grin

ja és egyébként megnyugodhatsz, én nem fogok úgy bánni veled itt, mint egyesek a hardstyle fórumon (ld. spoke) Wink
Válasz idézéssel
2010-04-30, 17:24,
Üzenet: #112
Nagyon pofás az oldalad, szép munka, valamint az se semmi, hogy egyre több rádiónál lehet hallani téged. Smile
Válasz idézéssel
2010-04-30, 21:38,
Üzenet: #113
Harder : nem lenne megoldható kijutás, főleg olcsón.. hardstlye fórumon sok idióta van.

laccas : thx , még kell 1-2 menüponton változtatni. Jah meg reméljük a rádiók száma is gyarapodni fog Wink

HardSlow - butcher demo

http://soundcloud.com/djhardslow/hardslow-butcher-demo
Válasz idézéssel
2010-05-01, 10:19,
Üzenet: #114
na a hangok HC-sek, de a bpm nem elég a hardcorenak (én 156-tal szoktam legtöbbször csinálni a hardstylet is), sztem a 170 bpm már elég lenne neki Smile a lead tetszik de két pianos rész között szünet van, ami nem jó, mondván megszakítja a zenét egyenletes ritmusát. a kicket sokkal erősebbre kellett volna csinálni...

tudjátok, most már az ember rosszul van ettől a sok snap-keveréstől, ezért nem írom le még1x, hanem megmutatom:

egyszerű 1/3-os kicktagolás:

http://www.kephost.com/images3/ockz70n8ow6xjf97c92l.jpg

(most nézem, eggyel vigyétek kicsit vissza Shy )

egy kisebb szakaszzáró variálás:

http://www.kephost.com/images3/jttj2zrq7me71vqh93j9.jpg

és ha a lead is ilyen zárású, úgy kell megcsinálni, h a kick v snare v clap fedje a leadnek azon szakaszát, magyarán ugyanúgy kell lerakni a note-okat, csak C5-re téve a piano rollban Smile

és ezt mindenkinek mondom, mert eléggé rontja az összképet az 1/3-os tagolású leadre, 1/4-es tagolású kick, clap v snare rakása...
Válasz idézéssel
2010-05-08, 19:19,
Üzenet: #115
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
HardSlow & Pacy - Give It Up

http://soundcloud.com/djhardslow/hardslo...give-it-up
Válasz idézéssel
2010-05-08, 19:22,
Üzenet: #116
Na, ez haladás Smile Csak néha a vokál úgy van bevágva, hogy nem jól illeszkedik a ritmusra. Big Grin A synth kivételesen tetszik Smile Egyetlen probléma továbbra is az, hogy teljesen ugyanaz a szakasz megy a számon végig, és nincs sok mindennel variálva.

Egyébként nagyon jól kivehető, hogy samplekből dolgozol. Smile
Válasz idézéssel
2010-05-08, 20:16, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-05-08, 20:17 - {2}. Szerkesztette: Djhardslow.)
Üzenet: #117
Hali, ez sincs végleges formában, a vokál nekem annyira nem tűnt fel, igaz csak egy órát foglalkoztam (unk) vele. Még kéne variálni bizonyos helyeken, ötlet nem sok van.

"Egyébként nagyon jól kivehető, hogy samplekből dolgozol."

Mikor -hogy.... de az emberek többségének az ilyen kijelentésekből rögtön az jön le mintha kész cuccokat egy ejay féle progiban egymásra tenne az ember, pedig nem igy van (nem hiszem hogy csak nállam) ha van is valami kész cucc kick , snare stb azt én alakitgatom, csavargatom eléggé ritka ha úgy hagyom ahogy eredetileg van (ahogy most se tettem).
Válasz idézéssel
2010-05-13, 15:26,
Üzenet: #118
Fairmont - Gazebo (HardSlow Demo Remix)

http://soundcloud.com/djhardslow/fairmon...demo-remix
Válasz idézéssel
2010-05-13, 16:09,
Üzenet: #119
A felvezető részben a két ismétlődő szakasz között kicsivel több a szünet, mint amire vártam. Smile Aztán jön egy hirtelen más hangokból álló szakasz... ha elkezded a befejezését, próbáld meg ott úgy csinálni, hogy legyen egy átvezetés a két rész között, és ne legyen hirtelen váltás, mert akkor nem haladsz sehová. Bár jók a dob+bass szekciók, 0:41-nél a screech csúszik, érdemes lenne pontosan rakni, hogy ne lehessen a gördüléseket megemlíteni, vagy egyszerűbb lenne megcsinálni egy presetet (jó erre a synth1, sylenth1 vagy akár pro-53).

A következő rész az kifejezetten jó lett, de semmi detune+, vagy distortion nincs benne a leadhangban, eléggé kevésnek tűnik... Azután is zavaró, hogy 1 percig nincs semmi más, csak egyfolytában a dallam, meg a hozzá készített dob+bass megy...

A sample-s kifejtésedre (amikor ugye reagáltam a múltkori számodra) annyit mondanék, hogy azért baj, hogy a samplekkel dolgozol, mert nem alakítasz rajta semmit (vagy nem sokat), és túl nyers lesz a hangzása, nagyon jól felfedezhető minden sample, és ezért kellene masterelni azokat is, és ne csak a kicket meg a snaret, hanem az összeset, amihez samplet használtál, mert azt fogják hinni, amit már te is mondtál...

Azért próbálkozz a hardstylelal, nem megy ez annyira rosszul, de hiányzik belőle az az átütő érzés... Smile
Válasz idézéssel
2010-05-13, 16:26,
Üzenet: #120
Köszi. Big Grin

Hát ezt te is tudod , amiket felpakolok azok vázlatok, fél-negyedkész anyagok, a legtöbb hibák amiket felsorolsz (meg mások) azokról már akkor tudom hogy ott vannak mikor feltöltöm. A sample dolgot már megbeszéltük van hogy kell valami, de sosem az egész az , és igenis módosithgatok azon ha teszek bele.

Velem az az egyik gond hogy sok ötletem van, sok zenébe belekezdek de legtöbbször (szinte mindig) félkész állapotban hagyom és azt töltögetem fel, viszont ha több időm lenne, és külön egy -egy zenére áldoznám az időt, biztosan lenne olyan track amire bátran lehetne mondani hogy jól sikerült.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás