DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
2010-01-25, 00:37,
Üzenet: #31
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (Hungarian Lento Violento Team)
(2010-01-24, 10:51)pukiface Írta: eppen ezert, kihivas, ugyes vagy, siman megoldodSmile

Vannak tervek, igaz sok remix is lesz a jövőben Big Grin

harderstylez:

Lehet röhögni fogsz de én a Gigi D'Agostino remix miatt kedveltem meg. De az eredeti is k.jó
Válasz idézéssel
2010-01-26, 01:47,
Üzenet: #32
Na igen ezen lehetne még eleget játszani... de legalább munka után jó időtöltés volt.

Headhunterz - The Sacrifice (Dj Hardslow Demo Remix)
Válasz idézéssel
2010-01-26, 13:35,
Üzenet: #33
ez látszik hogy csak demo, van mit benne alakítani, a közepe jó, az utcsó percben viszont ezt az "haaa-haaa"-t(Big Grin) keverted a kickkel. ezt nem szabad, ill lehet de csak úgy h az illeszkedjen a kick ritmusáhozSmile

gigi d'agostinon keresztül is lehet szeretni a hardstyle-t, én nem mondtam h nem lehetSmile
Válasz idézéssel
2010-01-27, 09:11,
Üzenet: #34
(2010-01-26, 13:35)harderstylez Írta: ez látszik hogy csak demo, van mit benne alakítani, a közepe jó, az utcsó percben viszont ezt az "haaa-haaa"-t(Big Grin) keverted a kickkel. ezt nem szabad, ill lehet de csak úgy h az illeszkedjen a kick ritmusáhozSmile

gigi d'agostinon keresztül is lehet szeretni a hardstyle-t, én nem mondtam h nem lehetSmile

Igen ebbe még sok időt kell fektetni, a végén meg már akkor is tudtam hogy gond van amikor kimentettem és feltöltöttem. Na majd kitalálok valamit Smile
Válasz idézéssel
2010-01-27, 12:21,
Üzenet: #35
én a david guetta és kelly rowlandtól a when loves takes overt kellene lento violento stílusban remakelned ezt gigi d'agostino már megtetteSmile
Válasz idézéssel
2010-01-27, 22:04,
Üzenet: #36
(2010-01-27, 12:21)harderstylez Írta: én a david guetta és kelly rowlandtól a when loves takes overt kellene lento violento stílusban remakelned ezt gigi d'agostino már megtetteSmile

Ő egy "TANZ" verziót csinált belöle ami, egy nem hozzáértőnek mondhatnám (nem rád célzok) hogy ItaloDance.

Lento verzió érdekes lenne, persze meglehetne próbálni.
Válasz idézéssel
2010-01-28, 08:13,
Üzenet: #37
hopszBig Grin...de meg lehet próbálni, mivel maga a szám naon jó, lento verzióban is jó lenne hallani, mondjuk tőled.Smile
Válasz idézéssel
2010-01-29, 00:31,
Üzenet: #38
Mauro Picotto - Komodo (Dj Hardslow Demo Remix)
Válasz idézéssel
2010-02-08, 21:44,
Üzenet: #39
Blank & Jones - After Love (Dj Hardslow Demo Remix)
Válasz idézéssel
2010-02-10, 16:00,
Üzenet: #40
az after love remake jó lett de két dolgot hadd mondjak el:

1. szép és jó minden szám, de ne csinálj ennyi demót, hanem dolgozz ki egy komplett számot
2. csinálj egyéni számokat főleg egyénieket, mert így meg tod mutatni, mit tudsz magadtól csinálni egy nem remixben.Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás