DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
2010-02-11, 08:17,
Üzenet: #41
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (Hungarian Lento Violento Team)
(2010-02-10, 16:00)harderstylez Írta: az after love remake jó lett de két dolgot hadd mondjak el:

1. szép és jó minden szám, de ne csinálj ennyi demót, hanem dolgozz ki egy komplett számot
2. csinálj egyéni számokat főleg egyénieket, mert így meg tod mutatni, mit tudsz magadtól csinálni egy nem remixben.Smile

Mindenek eljön az ideje.

De most megint van vagy 7-8 remix amik ilyen 1 perces formában vannak talán ma felrakok abból 1-2 őt.

Én úgy érzem a remixek jobban mennek és látok-érzek némi fejlődést , a midi kontroller használata is egyre jobban megy, próbáltam saját dallamokat kitalálni lett 1-2 egész érdekes, ha tudnék csináli egy jó külsőt még elmenne a ZENE szó alatt, de hát még tanulok persze mondhatni magamtól mert segitségem nincs, illetve itt kérdezhetek bárkit 1-1 dologról de az más mitha itt ülne mellettem, vagy msn en útba igazitana pár ügyes dologgal.
Válasz idézéssel
2010-02-11, 13:33,
Üzenet: #42
(2010-02-11, 08:17)Djhardslow Írta:
(2010-02-10, 16:00)harderstylez Írta: az after love remake jó lett de két dolgot hadd mondjak el:

1. szép és jó minden szám, de ne csinálj ennyi demót, hanem dolgozz ki egy komplett számot
2. csinálj egyéni számokat főleg egyénieket, mert így meg tod mutatni, mit tudsz magadtól csinálni egy nem remixben.Smile

Mindenek eljön az ideje.

De most megint van vagy 7-8 remix amik ilyen 1 perces formában vannak talán ma felrakok abból 1-2 őt.

Én úgy érzem a remixek jobban mennek és látok-érzek némi fejlődést , a midi kontroller használata is egyre jobban megy, próbáltam saját dallamokat kitalálni lett 1-2 egész érdekes, ha tudnék csináli egy jó külsőt még elmenne a ZENE szó alatt, de hát még tanulok persze mondhatni magamtól mert segitségem nincs, illetve itt kérdezhetek bárkit 1-1 dologról de az más mitha itt ülne mellettem, vagy msn en útba igazitana pár ügyes dologgal.

így már érthetőbb...a lenton és hardstyleon kívül mással nem akarsz megpróbálkozni, mert az összes traxx jó lett, és vkivel összeállnál 1-2 szám erejéig?Smile
Válasz idézéssel
2010-02-12, 22:45,
Üzenet: #43
Nem vagyok csak 1-2 hangzásra ráálva.. jön ami jön. Persze jó lenne valami közös munka valakikkel Smile

ATB - Marrakech (Dj Hardslow Demo Remix)
Válasz idézéssel
2010-02-13, 08:28,
Üzenet: #44
hát igen...először is: mi azaz effekt az elején? nem illik bele a számbaSmile

a leadnek nincs erőteljes hangzása, sztem a demoban megmutathatsz vmi erős hangot, ne az eredeti számhoz hasonló synth-t(vagy mitBig Grin) használj, próbáld sajátosan megcsinálni.Smile

csodálkozom h nem kavarodsz bele a sok demoba.
Válasz idézéssel
2010-02-13, 15:21,
Üzenet: #45
Az nem effekt az elején (bár tényleg nem jó oda)

Minden sajátosan csinálok, még nem kavaradok bele, pedig sok van megkezdve tényleg.

Flashrider - Attenzione (Dj Hardslow Demo Remix)
Válasz idézéssel
2010-02-15, 13:17,
Üzenet: #46
Pár újabb remixem egy videóban.

1. Gabry ponte -Geordie
2..Flashrider -Attenzione
3. Noisecontrollers-Venom
4. Headhunterz - The Sacrifice
5. ATB - Marrakech
6. Blank & Jones - After Love
7. Darude - Rush
8. Alizée - Moi...Lolita
9. Sunbeam - Outside World
10 Blank & Jones - A forest

Válasz idézéssel
2010-02-15, 13:25,
Üzenet: #47
az első képen a te felszerelésed látszik?Big Grin ha igen grat hozzá, meg a mixhez isWink
Válasz idézéssel
2010-02-15, 13:30,
Üzenet: #48
Áá csak egy régi kép , csak azért ez mert az fl fut épp rajta.

Ez nem mix csak számokból részletek, de köszi hogy megnézted & hallgattad.
Válasz idézéssel
2010-02-15, 13:32,
Üzenet: #49
nincs mit.Smile

miaz h régi?Big Grin a monitor kiba nagy...:/
Válasz idézéssel
2010-02-15, 13:51,
Üzenet: #50
Myvip és egyéb helyeken találsz még róla képet, csak ezen látszik nagynak, egy normál montor Smile

A nevem elküldöm privátban
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás