DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
2010-05-13, 16:34,
Üzenet: #121
RE: DJ HARDSLOW - A fejlődés útja (djhardslow.hu)
Szerintem vagy azt csináld előbb, hogy az addigi eszmei tapasztalataid alapján próbálj zenét csinálni, vagy gyűjts még annyi infot, esetleg tanulj annyi új módszert, kis ideig addig nem csinálsz zenét, majd ha úgy érzed, hogy annyit tudsz, hogy egy felsőbb szinten vagy, próbálj meg egy ezek az infok alapján számot csinálni.

Én a másodikat javaslom, hidd el, a különbség szembetűnő lesz, még számodra is. Wink Nem falra hányt borsó, amit mondok, mert én is így csináltam a zenéimet, és azóta én is érzem a hirtelen változást. Smile
Válasz idézéssel
2010-05-13, 16:50,
Üzenet: #122
Harder légyszi , ilyet ne csinálj, ezt a topicot ne linkelgesd át a hardstyle fóumra.
Válasz idézéssel
2010-05-13, 16:57,
Üzenet: #123
Rendben, már töröltem ott. Wink És még egyszer bocsi. Smile
Válasz idézéssel
2010-05-15, 09:52,
Üzenet: #124
Kaliya - Ritual Tibetan ( HardSlow & Pacy Remix)

http://soundcloud.com/djhardslow/kaliya-...pacy-remix
Válasz idézéssel
2010-05-15, 11:18,
Üzenet: #125
Na ember, ez már valami! Smile Bár időnként elvesztem a fonalat a számban (kicsit össze-vissza érzem a ritmust), de nagyon tetszenek a használt hangszerek, főként a kick. Smile 1:18-tól nem kellett volna oda az a mély, a vége olyan nintendocore-s. Wink Egyebek közt köszi, mert hallottam ezt a számot sokszor már, de a címét nem tudtam. Tongue
Válasz idézéssel
2010-05-15, 12:31,
Üzenet: #126
1:52-től egész jó... lenne! Ha a clap a helyén lenne és megfelelő hangszerrel és masztereléssel lenne. Az eleje nagyon "unalmas", hallani, hogy ismétlődik bizonyos szakaszonként. De azért már látszik a fejlődés Wink
Válasz idézéssel
2010-05-17, 10:34,
Üzenet: #127
Bár ehhez a stílushoz szakmait nem tudok hozzáfűzni,mint zenehallgató polgártárs nekem nagyon bejön a trackSmile
GratulaWink
Válasz idézéssel
2010-05-21, 18:28,
Üzenet: #128
Somy : hát még egy 30 év és egész ügyes leszek, fő optimizmus.

technore : thx

Itt a mai újdonságokból egy.

HardSlow & Pacy - Adrenaline (Demo Edit)

http://soundcloud.com/djhardslow/hardslo...-demo-edit
Válasz idézéssel
2010-05-21, 18:41,
Üzenet: #129
Hát kicsit effekthiányos a szám, meg az 1:05-nél becsatlakozó synth is túl gyors, szerintem az sample lesz. A vokál is túl gyors a számhoz képest.

A synth túl meghatározó, ne a samplet próbáld, hanem csinálj magadtól egy jót, mert ez a szám messze elmarad az eddigiektől, mondjuk úgy, csak össze lett hajítva. Értem én, hogy sok a dolgod, de fordíts erre elemi időt, mert akkor választanod kell, hogy zenész vagy egy oldal adminja leszel.

Ui.: Továbbra is várom a Circus zipjét. Smile
Válasz idézéssel
2010-05-22, 18:11,
Üzenet: #130
Köszönet Harder barátunknak a midiért. Blush

Gigi D'Agostino & Mondello - Conte Dag (HardSlow Demo Remix)

http://soundcloud.com/djhardslow/gigi-da...demo-remix
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás