Alex Syl
2010-01-23, 18:27, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-23, 18:29 - {2}. Szerkesztette: technore.)
Üzenet: #21
RE: Kritikus kerestetik!
Kicsit masterelgettem rajta és remélem jobb lettConfused
Kiváncsian várom a kritikákatBig Grin
Bocsika!!!!Blush
A nagy sietségben lemaradt a link.

Itt is van.:http://www.4shared.com/file/205323796/7b2421e8/32_online.html
Válasz idézéssel
2010-01-23, 18:51,
Üzenet: #22
Alakul Smile Az arrange-re figyelj oda nagyon! Hiába a jó lead vagy a jó bassline, ha nincs jól összerakva akkor nem ér semmit Smile Örülök, hogy tudtam segíteni az effekt dologban.
Válasz idézéssel
2010-01-23, 19:08,
Üzenet: #23
(2010-01-23, 18:51)Technixx Írta: Alakul Smile Az arrange-re figyelj oda nagyon! Hiába a jó lead vagy a jó bassline, ha nincs jól összerakva akkor nem ér semmit Smile Örülök, hogy tudtam segíteni az effekt dologban.

Totál kezdő vagyok ,szóval szerintem nem gáz ha megkérdezem ,hogy mi az a fránya arrangeBlushConfused
Válasz idézéssel
2010-01-23, 19:10,
Üzenet: #24
Az arrangement az amit a playlistbe beraksz. Pontosabban azt jelenti, hogy összeállítás, összerakás. A playlistben amikor összerakod a zenét, tagolod, össszemosod effektekkel, ilyesmik. Tehát ami a playlistben történik az az arrangement Big Grin Megfogalmaztam végre Smile
Válasz idézéssel
2010-01-23, 19:52,
Üzenet: #25
(2010-01-23, 19:10)Technixx Írta: Az arrangement az amit a playlistbe beraksz. Pontosabban azt jelenti, hogy összeállítás, összerakás. A playlistben amikor összerakod a zenét, tagolod, össszemosod effektekkel, ilyesmik. Tehát ami a playlistben történik az az arrangement Big Grin Megfogalmaztam végre Smile

Na erre az életben nem jöttem volna ráIdea ,de most már érthetőSmile
Köszi szépen a magyarázatot.
Válasz idézéssel
2010-01-23, 19:59,
Üzenet: #26
nem rossz én három napja próbálkozok valamit, de ma jutottam el odáig hogy meglett minden vst amit akartam Big Grin szóval holnap állok neki komolyabban , de ilyet még nem tudok Big Grin
Válasz idézéssel
2010-01-25, 11:31,
Üzenet: #27
Csatalakozok ONUhoz!
teljesen egyetértek... régi projektnek én nagyon nehezen állok neki újból. nem is szooktam igazából eröltetni. és ne keseredj el, ha megakadsz egy szám készítésénél. ez mindenkivel előforul, nekem 5ből egy szokott finisshel végződni.
nekem is a kiállások lesimitásávál volt gondom elöször. aztán felfedeztem a automatizálást és onnantól megnyílt a világ! Big Grin De ettől függetlenül soha nne feledd, h az egyszerűbb néha jobb! hajráhajrá!
Válasz idézéssel
2010-01-25, 14:17,
Üzenet: #28
Sziasztok!
Köszönöm szépen a tanácsokat ,de ,hogy erre mit fogtok szólni arról halvány gőzöm sincs ,mivel ez egy akkora baromság lett ,hogy naméégBig Grin

http://www.4shared.com/file/206912293/62...heads.html
Válasz idézéssel
2010-01-25, 15:29,
Üzenet: #29
nemis baromsagSmile jo ez a pattogos kick ezzel a felezos basszussalSmile egyik kedvencem.. jo fantaziad van hozza, a technikat meg be lehet gyakorolni, de logikailag olyan amilyennek kell, sehol sem hamis, nincs ritmikai zavar,.. persze ez az en privat velemenyem, es folyton hazudok, szoval ne hidj nekem, és gyakorolj, gyakorolj, gyakoroljBig GrinBig Grin
sok sikert!
Válasz idézéssel
2010-01-25, 16:09,
Üzenet: #30
Ha még tennél bele sok-sok pici apróságot a változatosság jegyében, akkor faja dal lenne belőle!
Hajrá!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás