A téma értékelése:
  • 2 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Softsynth.hu
2010-08-12, 17:40,
Üzenet: #81
RE: Softsynth.hu
Bár nem próbáltam még, de az East West Quantum Leap Stormdrumja tökéletes az effélékhez.

Megoldható más drum vsti-kkel is, csak kicsit macerásabb...
Válasz idézéssel
2010-08-13, 09:33,
Üzenet: #82
Köszi a videót, bár igazából szerintem ha valamire még szükségem lehet, az a KONTAKT engine ( a Stormdrum annak csak egy kis szelete megtámogatva pár trendi hangmintával).

Szóval a kontakt-nak utánanézek mennyire lehet vele "kreatív szeletelést" végezni, de igazán nem vágyok rá, hogy még egy újabb proggit is tanulmányoznom kelljen. Én a következőket ismerem és használom ilyen hangmintaalapú trükközésekre:

Linplug RMV
Devine Machine
Glitch
FL Wave Traveller
esetleg Alchemy
Válasz idézéssel
2010-08-13, 10:13,
Üzenet: #83
Uhh, Plugin Guru, nem is tudom, miért makogok itt egyáltalán... Blush
Smile
Válasz idézéssel
2010-08-13, 11:30,
Üzenet: #84
Smile Egyébként jó 5letet adtál, csak nekem az a fixa ideám, hogy találok valami baromi egyszerű megvalósítást is. Ebben az esetben persze lehet hogy nincs eccerű megoldás, ha penge dobokat akarsz szétmaszatolva és ütemre feszítve..
Válasz idézéssel
2010-08-19, 18:14, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-08-19, 18:15 - {2}. Szerkesztette: SoftSynth.hu_Arpad.)
Üzenet: #85
Shortcircuit tesztek + egyéb samplerek
Most hogy átnézem a sampler-cuccaimat, újra elővettem a shortcircuit2-et, gondoltam régebben is működött az utsó stabil verzió, most is fog:
HÁT EGY NAGY FRANCOT!!!!

az aktuális FL-ben például nem rakta be automatikusan a slice-okat a drumloopra, (nem osztotta ki a billentyűzetre a szeleteket)
az aktuális Reaper-ben meg nem működtek qa lenyíló menük (egy angol forumon találtam rá megoldást, de úgy még lehervasztóbb vol)
az sc 1-es verzió persze leszedhető és működik, csak gáz a felülete

Viszont a discodsp Highlife sampler működött, ezt lehet arra használni, hogy egy vsti egy presetjéből wav-okat képezzen, billenytűzetre rakja és a végén ki is lehet exportálni SFZ-be (azt meg utána lehet használni egyéb progikban, példul az Alchemy-ben) /a DW is tud ilyen vsti leszedést/

Még a Jeskola-xs1-et kipróbáltam volna ha már freeware, de az FL-ben nem volt hajlandó megnyílni, mert hiányolt valami mvscp..dll fájt

Azt kell hogy mondjam, hogy nincs jó freeware sampler, azt hittem találok valami free cuccot, de ezek nem tudják felvenni a versenyt a profi programokkal
Válasz idézéssel
2010-08-23, 15:18,
Üzenet: #86
softsynth.hu
Felraktam egy összesítést az Albino hangszínekről + találtam egy 1024 preset-et tartalmazó csomagot, amit 60$-ért árulnak most - a többit a softsynth.hu-n olvashatjátok
Válasz idézéssel
2010-08-24, 19:24, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-07, 20:13 - {2}. Szerkesztette: SoftSynth.hu_Arpad.)
Üzenet: #87
zen letölthető
.......... .
...
..
Válasz idézéssel
2010-09-07, 20:12,
Üzenet: #88
zen letölthető
A Bigtickaudio-tól letölthető a ZEN. Én már próbáltam használni, de nem sikerült. Próbáljátok ki, hátha nektek működik.
Válasz idézéssel
2010-09-11, 15:20,
Üzenet: #89
wusik
Feltettem egy új szoftver-ismertetőt a softsynthportal-ra - most a wusikstation6-ról írtam le eddigi tapasztalataimat.
Válasz idézéssel
2010-10-08, 20:13, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-08, 20:13 - {2}. Szerkesztette: SoftSynth.hu_Arpad.)
Üzenet: #90
SoftSynth portál évzáró zenei verseny
zenei versenyt indítok a Softsynth portálon, a kezdőlapon a hírek-ben elolvashatjátok miről szól.
Várom a kommenteket és a nevezéseket!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás