Whan/Hadron
2010-03-02, 19:39, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-02, 19:40 - {2}. Szerkesztette: Whan.)
Üzenet: #1
Whan/Hadron
Üdv népek, fél éve madjnem bereggeltem 1szer csak menet közben közbe jött valami és elfelejtettelek titeket, de a hardstyle.hu fórumon valahogy megtaláltam a linket szal mégis itt vagyok.

röviden rólam: hardstyle-al kezdtem, de ez a nu-style dolog fokozottan nem jött be, viszont helyette elkezdtem frenchtek/techno vonalon mozogni, azóta meg már nagyon sok műfajban dolgozom.

ja igen a program természetesen fl studio Smile, 5 éf fél éve megy a zenefless megjelenések folyamatban egy francia meg 2 magyar kiadónál, nagyjából ennyi elég is sztem, beszéljenek inkább a zenék helyettem..

egyelőre 2 myspace fiókom van beüzemelve Whan a veretősebb míg a Hadron egy fokkal visszafogottabb történetek végett, mind2ben közös hogy nem kevés kísérleti dolgot használok/gyártok, remélem elnyeri a tetszéseteket. (ha nem igaziból az se paraSmile)

http://www.myspace.com/hadronn
http://www.myspace.com/whanvisions

mulatást'
Válasz idézéssel
2010-03-02, 19:43,
Üzenet: #2
RE: Whan/Hadron
azt nem mondtad el h hány éves vagySmile

mindesetre sajnálom h a hardstyletól eltértél pedig máig igazán jó műfaj, én is abban tolom egy ideje, ráadásul kezdenek ezen a fórumon elszaporodni a hardstyleosok is.Smile

üdv. itt jó fórumozást látom neked se lesz naon szükséged a segítek topikraWinkBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-02, 20:11,
Üzenet: #3
Üdv köztünk! Jó fórumozást és segítségnyújtást kívánok Big Grin A zenéid alapján biztosan tudsz majd itt pár tanácsot adni néhány tagnak. Nekem tetszik mindkét profilod, látszik már az az 5 év! Smile
Válasz idézéssel
2010-03-02, 20:17,
Üzenet: #4
ja igen, 22 és BudapestSmile

azér majd a tutorialokat átnézem, mert például múlt héten hallottam elösször a sidechain genyáról (thx érte Peacy úrnak) szal lehet találok még néhány érdekességetTongue
Válasz idézéssel
2010-03-02, 21:13,
Üzenet: #5
sok info van itt, orulok hogy egy tapasztalt fiatal kolega idetalalt ennyi ido utanBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-03, 05:10,
Üzenet: #6
Üdvözlet a fórumon! Öveket bekapcsolni.... Big Grin
Válasz idézéssel
2010-03-03, 14:34,
Üzenet: #7
Háhá Big Grin Te itt? Na helyes Smile Have fun!
Meg sem említed, hogy még a nu-style korszak előtt pár éve, csinálgattunk együtt dolgokat? Szép Big Grin
Válasz idézéssel
2010-03-03, 22:55,
Üzenet: #8
ÜdvözletSmile

Látom jelentős múlttal rendelkezel, tőled is lehetne mit tanulniTongue
Jó zenéléstWink
Válasz idézéssel
2010-03-04, 07:12,
Üzenet: #9
Üdv. itt! Miért nem regeltél be fél évvel ezelőtt? Smile Egyébként nem baj, örülünk neked! Smile
Válasz idézéssel
2010-03-08, 20:38,
Üzenet: #10
Jobb későn mint soha, üdv ittSmile.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás