Akatizia
2010-03-05, 22:04,
Üzenet: #11
RE: Akatizia
Ugyan kedves barátom (ha megengeded e gyors összemelegedést- ha nem sincs mit tenned Smile ), én egy percet sem sajnálom/sajnáltatom magam. Szerintem egy magát felhőtlennek tartó ember számára egész inspiráló lehet egy magamfajtával gondolatot cserélni, de most itt csak neked megsúgom, hogy Istennel való közös sétálgatásom egy jó ideje megszúnt (Értsd ahogy tettszik).
Én a zenémben hirdetem nem létező vallásom.
Minden jót!
(2010-03-05, 21:50)Tomiieka Írta: Szevasz ," kicsit kevesebb önsajnálat és máris egyre szebb az élet "
Isten minden embert szeret ...
Üdvözlet Angel
Válasz idézéssel
2010-03-05, 22:18,
Üzenet: #12
Öregem te nem ismersz engem , ne gondold hogy egy patyolat tiszta ember vagyok , én is csak egy vagyok a sokk közül , és mindenkinek meg van a saját kis világa , a művészet pedig a legjobb eszköz arra hogy kifejezzük a bennünk megbújó énünket ami valódi énünket jelent , ami valóban én vagyok ...
Válasz idézéssel
2010-03-05, 22:32,
Üzenet: #13
Nem ismerlek, ez tény de egyre kiváncsibbá teszel. Mi lehet az az inger mi szerint te érzel hajlamot a velem történő kommunikációra. Valami csak köt a melankóliához vagy csak magad akarod megnyugtatni, hogy teljesen más vagy, mint én és nem kell tartanod még hasonlótól sem. (Akár pm-ben is várom válaszod)
Totálisan egyet kell értenem veled a kifejezést illetően. Kevés ember olvasta nálamnál kevesebbszer Johann Wolfgang von Goethe Ifjú Werther szenvedései levélregényét, számomra a lélek csődöt mondásának himnusza a fent említett mű. Sok inspirációt nyerek belőle.

Minden jót!

(2010-03-05, 22:18)Tomiieka Írta: Öregem te nem ismersz engem , ne gondold hogy egy patyolat tiszta ember vagyok , én is csak egy vagyok a sokk közül , és mindenkinek meg van a saját kis világa , a művészet pedig a legjobb eszköz arra hogy kifejezzük a bennünk megbújó énünket ami valódi énünket jelent , ami valóban én vagyok ...
Válasz idézéssel
2010-03-05, 23:08, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-05, 23:13 - {2}. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #14
nem a lelek mond csodot, hanem az akarat, es a beilleszkedni nemtudas.. igazabol a bezarkozas onzes,.. az onkinzas masok fajdalmaval, pedig melyebbre taszit,.. és a poén, hogy az egész nem is létezik, csak a megfigyelő agyában..Smile
nem akarok beked kotni, de ez a lelki erzekenyseg nagyon jo dolog, tanuld meg jol felhasznalni, nagy ajandek, de meg is kinoz, ... buntet..
Válasz idézéssel
2010-03-06, 10:06,
Üzenet: #15
Üdv itt! Jó fórumozást és zenegyártást!
Válasz idézéssel
2010-03-06, 21:13,
Üzenet: #16
Üdv. közöttünk! Jó szelet az FL vizein!
Válasz idézéssel
2010-03-07, 14:48,
Üzenet: #17
Kösz mindenkinek a szíves fogadtatást, igyekszik az ember hasznos tagja lenni a csoportnak.

(2010-03-06, 21:13)Tib Írta: Üdv. közöttünk! Jó szelet az FL vizein!
Válasz idézéssel
2010-03-07, 20:20,
Üzenet: #18
Új hallgatható szösszenet:
Akatizia - Nosztalgia
http://www.youtube.com/watch?v=h_xZcEax1d4
Válasz idézéssel
2010-03-07, 20:35,
Üzenet: #19
Fúúú, egy csodaszép lett!Big Grin
Az a vonós hang nagyon jól elkábít, vagy hogy mondjam...Big Grin
Ehhez nem kellenek szavak....Le a kalappal!
Válasz idézéssel
2010-03-08, 05:44,
Üzenet: #20
Köszönöm az elismerő szavakat!

(2010-03-07, 20:35)Chrypton Írta: Fúúú, egy csodaszép lett!Big Grin
Az a vonós hang nagyon jól elkábít, vagy hogy mondjam...Big Grin
Ehhez nem kellenek szavak....Le a kalappal!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás