Én és a hangszerem
2010-03-27, 22:53,
Üzenet: #1
Én és a hangszerem
Ez a ötlet ismételten a kádban jutott eszembe, innentől kezdve kádban fogok dolgozni Smile. Viccet félretéve, az ötletem lényege, hogy örökítsük meg magunkat mozgókép, avagy fénykép formájában, amint a hangszerünkön ügyködünk. Itt és most a pc-k, valamint laptopok, sem a machintosok (palmtopok, mobilok, stb) nem játszanak. Abban az esetben viszont igen, ha midi billentyű segítségét vesszük igénybe. Ide sorolnám még a dj-s hangszerkörnyezetet is (lejátszók, keverőpultok), mivel úgy vélem ez is egy hangszer.
Konkrét megfogalmazás: amivel a zenélésen kívül nem tudsz mást csinálni, ha rendeltetés szerűen használod (a vonót pl hátvakarónak is használhatnád, de az már nem rendeltetésszerű használat).

u.i.: "Ezt annak reményében találtam ki, hogy valakinél felbukkanhat egy esetlegesen felesleges Virus, vagy Novation szinti Smile."
Válasz idézéssel
2010-03-28, 18:23,
Üzenet: #2
RE: Én és a hangszerem
Big Grin micsoda ötlet , a víz tehet az emberrel egy két fura dolgot , kipróbálom én is ! na mentem fürödni Big Grin
Ne haragudj csak vicc volt , nem tudom , ha a szintimet kalimpálom az is érdekel valakit ?! Smile
Válasz idézéssel
2010-03-28, 19:40,
Üzenet: #3
RE: Én és a hangszerem
Nekem a világmegváltó ötleteim a WC-n szoktak eszembe jutni Smile
Na de nem offolok Blush
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás