Szavazás: Szerinted milyenek a TomCa$h beat-ek?
vagány!
60.00%
3 60.00%
egész frankó
40.00%
2 40.00%
nem rosszak
0%
0 0%
elég gyengék
0%
0 0%
Összes 5 szavazat 100%
* Már szavaztál erre az elemre. [Eredmények]

TomCa$h beatz
2011-04-10, 16:54,
Üzenet: #41
RE: TomCa$h beatz
Az olvasottak alapján megpróbálok javítani 1-2 dolgon, de csak később, mert túlságosan beépült az agyamba a zene, kicsit ülepednie kell a több órás mix és szerkesztés után. A dobbal kezdek valamit, a gitárt kissé kiemelem,valamint valami basszus féle is jó lenne, csak azt már nem tudtam belepréselni, mert sehogy sem jött ki a lépés. Ami a zongorát illeti az lenne a fő dallam, a "vezér", csak hát nagyon béna vagyok zeneelmélet terén, így ez volt a max amit meg tudtam valósítani.

Addig is köszönöm a hozzászólásokat, észrevételeket Smile
Válasz idézéssel
2011-04-10, 17:44,
Üzenet: #42
Nincs ezzel gond egy bele illő szép hangszínnel tervez egy egyszerű dallamot. Nem kell, hogy bonyolult legyen csak kellemesen simuljon bele. Ha van esetleg Nexusod akkor abból egy Clean gitár hangot. Tutira feldobja. A dobnál meg próbálj ki csak annyit, hogy a mostani effektezéshez tegyél hozzá egy Fruity free filthert és abból a highself állást és hallagsd meg a külömbséget.Cool
Válasz idézéssel
2011-05-03, 09:08,
Üzenet: #43
Hello megint,

Most főleg kellene a véleményetek,mert a következő zene remix versenyre megy és holnap legkésőbb fel kell töltenem. A baj az,hogy meg vagyok fázva és bedugult a fülem, pont most amikor már csak a mix hiányzik.. Azért összehoztam valamit, remélem nincsenek benne nagyobb hibák. De ti is mondjatok véleményt, mert nem akarok gáz zenét feltölteni.

Itt hallható: http://soundcloud.com/tomcash/saigon-2011-remix
Előre is köszi a segítséget.
peace
Válasz idézéssel
2011-05-03, 15:00,
Üzenet: #44
Nekem nagyon tetszik, a zongora igazán beleillik, valamint számomra az elektromos gitár elég fura összhatást kelt Big Grin Nem igazán látok benne hibát, a versenyt pedig te nyered majd meg. Big Grin
Válasz idézéssel
2011-05-03, 16:21,
Üzenet: #45
Megerősíteném én is, hogy szépen egyben áll a munka. Ezzel nyugodtan elindulhatsz.Cool
Válasz idézéssel
2011-05-03, 16:30, (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-04, 11:28 - {2}. Szerkesztette: TomCa$h.)
Üzenet: #46
jajjjj dejóóBig GrinBig Grin
örülök,hogy tetszik, így már bátrabban fellökömBig Grin
Válasz idézéssel
2011-10-17, 18:03,
Üzenet: #47
Csumika!

Új remixverseny, ami azt jelenti, hogy új zene tőlemBig Grin

http://soundcloud.com/tomcash/lloyd-bank...-out-tomca

Kíváncsi vagyok milyen érzések kavarognak bennetek ettőlBig Grin

Check me out! Smile
Válasz idézéssel
2011-10-17, 18:10,
Üzenet: #48
Ügyes jól eltalált zene lett. Tetszik az egyszerűsége és mégis jól kidolgozott. A hammond nagyon eltalált lett benne mint hangszín és dallam is és a master is klasszul szól. Gratulálok és több kalappal kívánok neked.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-10-17, 18:13,
Üzenet: #49
Köszönöm szépen!Big Grin Igyekeztem beleadni mindent Wink
Válasz idézéssel
2011-10-17, 18:27,
Üzenet: #50
Sose lehet a beatjeidben hibát találni... És még itt tartasz? Nyerned kellene Big Grin
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás