Új válasz 
:)
2011-01-17, 18:40
Üzenet: #131
RE: :)
Hát ha tettél volna még hozzá egy jó kis rekedt mély üvöltözös hangot akkor ez már majdnem egy jó kis 90's évekbeli Skinhead muzsika lenne amit még mi akkoriban a DM klubban "Oi" zenének is mondtunk.
Válasz idézéssel
2011-01-17, 19:23
Üzenet: #132
Hali, nekem ebben semmi OI nincs Smile

3xtra, ilyet még nem hallottam, és ez jó! Csiszold még! Smile
Vidja! Smile
Válasz idézéssel
2011-01-19, 11:01
Üzenet: #133
Smile köszi a kommenteketSmile..

Haliday-őőő OI zene..hát,tulképp 165 bpm en megy,asszem ebben hasonulhat az OI zenéhez,de semmiféleképpen nem az,nem rasszista indítatásból zenélek Smile

Zebaoth:köszi,tettem reverbet a masterreSmile örülök hogy tetszik

HARIBOL Smile
Válasz idézéssel
2011-01-19, 18:43 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-19 - 20:00. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #134
Semmi gond, hogy így gondolod. A probléma ott kezdődik ha valaki ilyet említ akkor jönn ez a rasszista baromság. Na én nem erre gondoltam. Amikor annak idején a Depeche Mode klubba jártunk Pecsába (Petőfi csarnok) 90'-es évek elején akkor ott nem csak DM muzsika ment, hanem ilyen skinhead, de maguk a skinheadek mondták oi zenének. Zenei szempontból igényes profi zenék a mai minimal meg phsyho trance simán elbujhatnának mögötte. Persze tudom volt rasszizmusról szoló szövegek, de akkor még nem ez volt túlnyomó többségben. Az, hogy a mai idegbeteg idióta minden faji alapon figyelő világunkban ezzé vált arról nem tehetek. Tehát nekem ez jutot a zenédről eszembe. Az, hogy a kettönk közötti tíz év ilyen értelmezési problémát okoz, hát ezt nagyon sajnálom.Big Grin

Ha érdekel itt bele nézhetsz. http://hu.wikipedia.org/wiki/Szkinhed

Ők nem kimondottan voltak skinhead csapat, de annak idején a DM klubban így muttaták be.
Válasz idézéssel
2011-01-20, 06:46
Üzenet: #135
HaliSmile
nem hiszem hogy a tíz év különbség okozza ezt a meglátást,a 90-es évek derekán indultunk el felfedezni az éjszakai életet ,és van miskolcnak egy pofás kis helyszine,a kisavasi pincesor-keskeny hangulatos utcák,borospincék,melyek mélyen a földbe húzódnak,sok-sok kocsma,melyek eléggé családias légkörrel voltak töltve,ingyen zsíros kenyér pogácsa stb,házi sör,bor,pálesz,rengeteg zenekar,akik kedvtelésből ragadtak gitárt és dobütőt,ugyanennyi koncert,szóval eléggé jó volt,egészen addig,amíg megnem jelentek az önmagukat skinhead-nek kikiáltó nemzedék,jött az OI zene,ami még eléggé rendben is lett volna,merhogy alapjáraton tényleg igényes,mint a legtöbb-vagy akár mondhatnám az összes olyan zene,ami gitárral és dobbal megy,itt jegyezném meg hogy nálam nem a zenei stilus a mérvadó,hanem az,hogy mit találok az adott zenében,így halgatok tankcsapdát,nirvana-t,rage-et,doors-t,suicidal tendencies-t,etc..na de a probléma eredeti forrása ami miatt számomra negatív az OI zene,az a társaság,akik halgatták-az akkor még normális légkör tönkrement,nem volt este,hogy a nagy skinhead-ek ne bántották volna az odajáró embereket,és márcsak egy nézésért is balhé volt... így aztán már nem is ment oda senki,mert minek?verekedni?áá,kösz de nem...oda az ember kikapcsolódni ment,mert ott megtehette..

szóval ha zene szempontok alapján hasonlítod a zajomat OI zenéhez,akkor az már számomra valami,így köszönöm szépenSmile

Haribol!
Válasz idézéssel
2011-01-20, 17:28
Üzenet: #136
Így én is köszönöm a kellemes társalgást és örülök, hogy közös nevezőre jutottunk, mert egy percig sem gondoltam idea alapon a zenéd hasonlítani. Botorság is volna mivel én a zenéd hallgattam és nem egy baráti kvaterkázás után irtam véleményt. Mivel a Depeche Mode mellett én sok Front 242, Front Line Assembelt. Nitzer Ebb is hallgattam így ez alapján állítottam fel a véleményemet. És ezekben a zenékben nagyon sok olyan megoldás van amiket régen én is előszerettel alkalmaztam mint a legutolsó munkádban.
Válasz idézéssel
2011-02-24, 19:47
Üzenet: #137
na akk uj nóta:
mondjuk alig kész...és ezt p3as gépen szerkesztem Smile
Válasz idézéssel
2011-04-01, 09:59
Üzenet: #138
vmi uj ,
Válasz idézéssel
2011-04-15, 16:39
Üzenet: #139
hali mindenkinek..mostanában vhogy nem igazán állnak össze a dolgok...
véleményezzétek Smile,és persze mint az eddigiek,ez sem kész...nagyon soká lesz az hogy vmire azt mondjam hogy: na,ez kész Smile
Válasz idézéssel
2011-05-02, 11:21 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-05-03 - 07:23. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #140
Hari Bol!!

ujra kipattanat vmi az agyamból,hALGaSSátok sok szeretettel: és véleményt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás