Új válasz 
:)
2011-06-21, 19:21
Üzenet: #161
RE: :)
hát,cakk pakk az egészet,beleértve a mastert,és az összes sávot.arturia cuccokat használok csak ehhez a projecthez,remélem ez elég kiinuló pont,ha bővebb megfogalmazás kell,akkor inkább vagy az egész flp fájlt megosztanám,vagy a sávokat---ámbár nálam zenekészítés(inkább zaj készítés!!4!)kaotilus,szóval össze vissza minden,amin általában csak én tudok eligazodni,de sziovesen rendbe szedném a dolgokat,ha komolyabban gondolod,hogy segítesz,amit előre köszönök,ha megteszed.
Válasz idézéssel
2011-06-21, 20:44
Üzenet: #162
Természetesen ha tudok és segít az elöbbre jutásodban. Igazán amúgy azt kérdeztem volna, hogy fx-re mit használsz?
Válasz idézéssel
2011-06-22, 06:36
Üzenet: #163
nos,a master-en van maximus és limiter,ezen felül egy sávra (ezen a sávon arp2600 van) tettem flanger + mda degrade kombót,valamint egy másik sávon van filter,ami prophet v vsti kickhez társul,és ezzel ki is fújt.
Válasz idézéssel
2011-06-22, 16:03
Üzenet: #164
akkor ha gondolod küld át az flp-t megnézem és igyekszem jobbá tenni.
Válasz idézéssel
2011-06-22, 20:14 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-06-24 - 07:48. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #165
............................ nos,íme a project,cselekedj vele szabad akaratod szerint,és nagyon kiváncsian várom.(szóval bármit variálhatsz,amit csak akarsz.és persze köszönöm,hogy foglalkozol véle,vélemSmile HARIBOL
Válasz idézéssel
2011-06-23, 05:27 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-06-23 - 05:42. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #166
Irtad, hogy csak arturia cuccokat használsz. Még azt megirnád miket? Hogy egyszerűbb legyen a betőltés. KösziSmileCool

Már semmi látom a csomag tartalmát előre gondolkodtál. Amint tudok jelentkezem.
Válasz idézéssel
2011-06-23, 12:58
Üzenet: #167
Smile nos,nem tudom ki hogy szokta,de én nálam minden káoszba van,össze vissza pakolgatom a dolgokat,bár átlátom,de nem érzem fontosnak a dolgok rendezését,egészen addig,amig nem tudom azt mondani---illetve jobban mondva amig nem lesz az a visszajelzés,hopgy héé,na ez már adja,szóval ha már ténylegesen tudom mit művelek,akkor mjad rendezem is a dolgokatSmile
Válasz idézéssel
2011-07-10, 06:15
Üzenet: #168
Látom te is igyekszel egyéniséget bevinni a számaidba. Ügyesen bánsz az "Arturiás" vst-kel. Próbáld ki, hogy mindíg ugyanazokat a vst-ket használod (persze más patcheket) ami egy idő után felismerhető egyediséget ad a zenéidnek. Első hallásra tudni fogjuk te vagy az. További sikeres alkotómunkát.
A káosz nem baj, mindíg kialakulhat valami rend belőle.
Válasz idézéssel
2011-07-10, 10:27
Üzenet: #169
Smile gondolkoztam már,hogy tényleg csak egy adott terméket fogok használni,dehát még nem jött el az az idő,hogy ezt megvalósítsam,nem találtam még meg azt a hangszert,amit tudnék használni,nos gondolom,hogy kikellene ismerni,meghát eleve tudni kellene hogy mi mire való,mert az hogy próbálkozok,és csavargatom,aztán megjegyzem mi mire való, még mindíg nagyon kevés.ámbár igyekszek,és mikor idő engedi,akkor zenélgetek isSmile

Haribol
Válasz idézéssel
2011-07-28, 19:23
Üzenet: #170
nos,egy uj zaj kezdemény
mondjatok rá vmit.megpróbáltam nem agyon variálni...
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás