Új válasz 
:)
2011-07-28, 19:35
Üzenet: #171
RE: :)
Nekem 1 perctől lett érdekes. Szépek a basz hangok főleg a néha bejővő sweetes hangzású. Szerintem kerekísd ki és akkor jobban lehet róla véleményezni. Kiváncsi vagyok a folytatásra.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-07-28, 19:48
Üzenet: #172
Smile törekszek is rá,csak állandó betegségem az,hogy elfogy a lendület,és nem tudom miként folytatni.sose jön az össze,hogy megvalósítsam azt amit szeretnék.kösziSmile
Válasz idézéssel
2011-07-29, 02:48
Üzenet: #173
Alakul Tongue
az a mély 0:33nál még mindig marhára bejön, ingyooom bingyóó Wink
Válasz idézéssel
2011-07-29, 12:01
Üzenet: #174
ingyom bingyom józsi bááá...XDXD alakulna...de nagyon nehezen...Smile
Válasz idézéssel
2011-07-30, 13:45
Üzenet: #175
tehát,megint egy másik képződmény,teljesen más stílus,füleljétek..

master az nincs rajta,és nem is sz*r*kodtam vele sokáig,ez jött,ezt csináltam..
Válasz idézéssel
2011-07-30, 14:56
Üzenet: #176
Nem rossz, de az első basszuson nem nagyon van mély szerintem... Stílusban én nem tudnám hová tenni, tisztára 90es évek hangzása inkább Smile
Válasz idézéssel
2011-07-30, 15:14
Üzenet: #177
igaz,de ha mélyebbre húzom,akkor nagyon elveszett volna,így pedig ad neki vmit.90es évek hangzásaSmile fain,vmi olyasmit akartam összehozni,örülök neki ha sikerült valamelyest,na de majd elválik mi lesz a végére belőleBig Grin
Válasz idézéssel
2011-07-30, 15:48
Üzenet: #178
Ha szabad véleményt mondani ez a stilus mintha jobban állna neked mint a goás. Ezen átérzem, hogy úgy könnyedén kiesett belőled. Még esetleg egy húzós vezér dallam el kéne. de így se rossz. A másik témán rajta vagyok az ajánlott csaptba bele hallgattam és egy ötletet el is kezdtem. Ha érdemben valami már lesz majd mutatom. Csak teebee bátyónak ne súgjál mert nagyon elcsodálkozna a múltkori nekitett véleményem után, hogy ilyenre rávettél.TongueBig GrinCool
Válasz idézéssel
2011-07-30, 16:01
Üzenet: #179
Smile a helyzet az,hogy goát teknikailag nehezebb összehozni,mint egy ilyen zenét.Sokkal több elemből áll,van,hogy 30 sáv van egyszerre összepakolva,persze nem nálam,mert nem tudom megvalósítani...ehhez a műfajhoz tutorialok nem nagyon vannak,ami meg van,az egyenlő a nullával.és mivel az egészet autodidakta mód "tanulom" a napi rengeteg tenni valóm mellett így elég lassan megy a dolog.Igazából nem feltétlenül goát akarok kreálni,és nem is szeretném kategorizálni a dolgot,hogy milyen stilusú amit összehozok,de mindenfélekképpen szeretném a negyed,harmad,feles ütemet alapnak.

húzós vezér dallam alatt mit értesz?HM..ami nagy probléma,hogy egyáltalán nem tudom hogy mikor mit hová és miért...éshogy mi miből áll illetve készül.

Végülis,a goa az nálam az amit olvashattál wikipédián,és ennek nem csak a hippi ujkori megnyilvánulása a mérvadó,hanem belelóg egy nagyadag ideológiai (vallási értelemben vett) nézet is,na de ez más lapra tartozikSmile Szóval hajrá hajrá Smile kiváncsi vagyok mit fogsz alkotni,ez a műfaj nagyon "tág",visszamehetsz nagyon messzire,hisz nem mai műfaj,Smile

Haribol
Válasz idézéssel
2011-07-30, 18:35 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-07-30 - 18:36. Szerkesztette: 23:32.)
Üzenet: #180
hujuj mi lesz itt, már szinte hallom a hegedűt (is) benneTongue
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás