Új válasz 
:)
2011-10-21, 19:38
Üzenet: #241
RE: :)
jaaa, azt tudom de én meg arra írtam a véleményemetBig Grin csak hülye voltam h nem írtam h arra a zenére gondolok, mert ugye a topicod és félreérthetőBig Grin
Válasz idézéssel
2011-10-21, 19:46
Üzenet: #242
hehe Big Grin nos igen,elég fura volt látni a postot.....sehol semmi,csak 1 videó
Válasz idézéssel
2011-10-22, 13:51
Üzenet: #243
na egy merőben más vonal ami még vázlati stádiumban van,kritizáljátok amennyire csak tudjátok,és halgassátok sok szeretettel,most épp ilyenem van:

Válasz idézéssel
2011-10-22, 17:57
Üzenet: #244
Nagyon jó Levikém. A pichbend játék nem minden esetben jön be, de ez határozotan jó induló alap. A master részre vagy legalább a dallam fx-re rakjál Fruity Free Filter/ highselfet és hallagasd meg a külömbséget.
Csak tovább jó munka nagyon.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-10-22, 18:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-22 - 18:12. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #245
Big Grin köszönöm,meg is nézem a javaslatot,hisz Peti is mondta hogy miért hanyagolom a filterezést-eddig a filterezés helyett eq-t alkalmaztam,na de nemsokára rálesek.ámbár szerintem dallamra és szerkezetre bontva nem igazán élménydús amit csináltam,csak most ez fogott meg,lassú tempó,130 bpm,és még lesz rajta alakitás,a bass vhogy nem passzol alá,valamivel lágyabbat illene odailleszteni...nade azér jól esik a dicséret Big Grin Big Grin Cool
sőt..high pass és freq játék... Big Grin hehe köszi Smile
Válasz idézéssel
2011-10-22, 18:15
Üzenet: #246
A basst ne az pont ami meg fogot benne. Eltaláltad de nagyon. Inkább arra építkezz. Hogy mennyire élménydúsnak érzed azt persze te látod jobban, viszont az eddigi munkáidhoz képest végre dallamokkal operálsz és én erre írtam, hogy nagyon jó alap.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-10-22, 18:19
Üzenet: #247
hátigen.. a dark psy egyik jellemzője a zajolás... most jelenleg azért is próbálkozok más féle alkotásokkal,hogy a dallam része is menjen,vagyis hogy tanuljak,nade igyekszek is,máramennyire időm engedi,meggyőztél,akkor a bass az marad Big Grin
Válasz idézéssel
2011-10-22, 20:07
Üzenet: #248
De nem vagyok hozzászokva, hogy egy zenében ennyire tompa egy kick Big Grin Nekem kicsit monotonnak hat kb. 2:12-ig a zene... Ez persze nem azt jelenti, hogy a hangok ne lennének igazán jók Smile
Válasz idézéssel
2011-10-23, 12:46
Üzenet: #249
(2011-10-22 20:07)Parallectic Írta:  De nem vagyok hozzászokva, hogy egy zenében ennyire tompa egy kick Big Grin Nekem kicsit monotonnak hat kb. 2:12-ig a zene... Ez persze nem azt jelenti, hogy a hangok ne lennének igazán jók Smile

háhááá,az a 2:12 majdnem a vége jelenleg Big Grin Big Grin köszi.végülis,itt nem is a kick a domináló,hanem a többi része.erősebb kick-el már nem ezt a képet adja vissza,mert akkor már kilóg a kick,vagy túl hegyes,jelenleg ez volt a legközelebbi hang ami passzolt az elképzelésemhez Smile
Válasz idézéssel
2011-11-23, 19:33 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-23 - 19:38. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #250
hm..LEGJOBB Barátom emlékére,kinek millió dolgot köszönhetek,ki hirtelen és váratlanul hagyta el testét...nyugodj békében Nagyi....

mellesleg,megjegyzésként,nexus-t használtam,nincs idegzetem a pofás hangok beállításához.nem is nagyon törödtem a master részével se,leginkább a hangerő beállítással akakrtam megoldani gyorsan.ezen kívűl sikerült vennem egy emu chippes SB hangkarit,nos,ezt a zenét 4 ms latencyvel készítettem,nagyjából 20 nexus szól egyszerre,akadás nélkül....majd ha befejezem akkor teljes terjedelmében megmutatom-ehhez viszont minden kritikára szükségem van és jó tanácsra,hogy mit mere,ugyanis ez a darab egy számomra nem mindennapi embernek állít emléket.persze a zenét lehet kritizálni ettől-ezt is kérem-hogy mindenre kiterjedő véleményt mondjatok.mi hol merre mindent..

HARIBOLO
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás