Új válasz 
:)
2012-02-10, 19:24
Üzenet: #281
RE: :)
ejha...köszönöm Haliday Smile igazán jól esett Smile konkrétan mit értesz az alatt,hogy alap transzponálás?
Válasz idézéssel
2012-02-11, 02:23
Üzenet: #282
Halottam benne a nuborne zippet, de azt igazábol nagyon egyszerüen meg lehet csinálni vst vel is, (ugy még könnyebb).. Csak pics ADSR envelopot kell buzergálni ahogy jol esik meg ráncigálni a modulácios kereket mellé és joval egyedibb lessz. De nekem igy is nagyon tetszett.
Válasz idézéssel
2012-02-11, 12:09
Üzenet: #283
Már egyszer írtam régebben, hogy ha az alapod mondjuk C akkor ne csak az menjen végig az egész szám alatt. Ott ahol a dallamod bejön a dallamhoz képest keresd meg az alaphangokban rejlő harmoniákat ( a jazz akkord meneteket át küldtem már egyszer?!Big Grin) és változtasd alatta. Tehát magyarul és gyakorlatban C-ről menj G-re, D-re, E-re. Ez csak példa úgyhogy a konkrétumot nézd meg magadnál, de ha nem megy szólj és segítek benne. Meglátod a végeredmény sokkal színesebb lesz.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-02-11, 15:44
Üzenet: #284
Big Grin jaaa hogy így értetted oks,megvan így már,persze,gondoltam is rá,hogy variálok rajta,váltásoknál pl,meg kiállások utáni,stb,meg ugy összeségében 8 vagy 16od részeknél Smile
Válasz idézéssel
2012-03-04, 18:40
Üzenet: #285

Tongue
Válasz idézéssel
2012-03-04, 20:54
Üzenet: #286
wow fullon bassline o.O Big Grin
egy bajom van a műveddel, hogy nagyon előtérbe hoztad a basst meg a kicket, csak arra tudok koncentrálni és egy idő után sok. valami trance dallam feldobná középen
Válasz idézéssel
2012-03-04, 21:17
Üzenet: #287
Na Levikém gratulálok. Ismerve a zenei előzményeidet egy komoly előre lépés. Amit IEm írt sok igazság tartalommal bír, de én már annak is örülök, hogy végre elmozdítottad a basszusod más fele is. Érzem végre a koncepciót, elképzelést a zenében és a kreatívítást. Ügyes vagy csak így tovább. Jó lesz ez az út.WinkSmileCool
Válasz idézéssel
2012-03-05, 03:11
Üzenet: #288
3.17 nél az a hang eszméletlen szigoruuu!!!! Elég zsir lehetne... Csak igazábol nekem azt az érzést adja mint ha mindjárt jönne egy nagy durranás, és ha nem látnám hogy mindjárt vége az utolso percbe is azt várnám.... Egy kiállás lehet még kéne bele!
Válasz idézéssel
2012-03-05, 08:51
Üzenet: #289
köszönöm szépen mindenkinek Smile még nem fejeztem be teljesen - sajna elkezdett recsegni a hangkártya,és sehogyan se tudtam folytatni,mert elég necces volt..de beépítem a javaslatokat mindenképpen Big Grin
IEm a bass tipp fain,a hangerejét majd automatizálom hogy néhol háttérbe kerüljön a kickel együtt Smile
Haliday- Big Grin köszönöm,eléggé kikivánkozott ez a zene belőlem
Gonoszember-lesz még durranás,feltéve ha képes leszek rá Tongue
Válasz idézéssel
2012-03-05, 13:35
Üzenet: #290
Biztos vagyok benne....

Egyébként bass tipp, ami nem rossz csak nagyon said chaines hatása van probáld ki amit leirok hátha megtetszik:

Stinberg VB1 ez egy ingyenes plug in... Keress rá! Nagy elönye hogy igaz nem psy zenére tervezték de másra használhatatlanBig Grin

Ha ez megvan és betöltötted egy tiszta projektbe, nyisd meg!

Egy bassusgitár formát fogsz látni, lesz ött egy pengetö is. Ezt huzd el tökig balra... Ettöl elég érces, rövid attackos telt hangzása lesz..

Dobj be egy sima kicket....

Fogj egy piano rollt bassuson, és tegyél minden 16 odonként egy hangot mondjuk E1 nél, de a hosszuságuk ne tizanhatod hanem harmincketted legyen... Tehát röviditsd le. Ha ez megvan,
akkor minden ütembe az elsöt töröld ki, ott ahol a kick van... az nem kell mert csak nyirbálják egymást... Ha ez is megvan akkor mind a 4 ütemedre kell legyen 3 pöty a basuson... Fögd meg mindenhol a középsöt és hosszabitsd meg 16 od hoszuságra.... Ha mindent jol csináltál szerintem a végeredmény nagyon tetszeni fog... Már csak anyi a dolgod, hogy ezt elkezded variálni.... a hosszuságokat, de fontos hogy minden ütembe 1 hosszu és 2 rövid legyenSmile És ahol a kick van ott nem lehet hang... Aztán ha gondolod még mehet minden ütemböl 1 hang fel E2 re is, de kettö lent maradBig Grin

Ha tetszik a végeredmény eq uzd meg egy kicsit, renderelj ki egy részt és ezt illeszd be projektbe...

Valami ilyesmire gondoltam.... Csak VB 1 nek sokkal durvább hangja van
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás