Új válasz 
:)
2010-01-14, 12:41
Üzenet: #21
RE: :)
lesznek még benne hangok,meg egyéb módosítások,ez most még az első verzió,lesz vele munka bővenSmile,csak gondoltam megosztom veletek,kinek mi lesz rá a reakciója.
Válasz idézéssel
2010-01-14, 13:02
Üzenet: #22
Jól tetted hisz ezért vagyunk.Csak majd akkor legközelebb szerintem írd oda, hogy "első verzió" mint ahogy te is írtad, vagy legalább annyit hogy nem végleges verzió,még van velem munka stb...szóval értedSmile
Válasz idézéssel
2010-01-15, 16:59
Üzenet: #23
noo akkor verzsön 2,ujabb merényletem ellenetek : http://www.4shared.com/file/197770820/8a...-ver2.html
várok sok-sok kritikátSmile
Válasz idézéssel
2010-01-15, 17:16
Üzenet: #24
A kicken nálam kevés a mély és sok a közép, és ha több sample szól el is vész a zenében.
Meg az egészből hiányzik nekem egy kis reverb (bár én reverb-mániás vagyok).
Amúgy szép munka! Gratulálok!
Válasz idézéssel
2010-01-15, 18:10
Üzenet: #25
ohhh....na arra figyeltem is,hogy elveszett a kick....na akkor ujra neki ugrokSmile
Válasz idézéssel
2010-01-15, 18:42
Üzenet: #26
peak kontrollert hasznald a bass-on es a tobbit jol eq-zd ki
Válasz idézéssel
2010-01-15, 19:01 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-15 - 19:29. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #27
fuhh,most jól feladatd a leckét,igazából csak most jöttem rá hogyan kell automation izét csinálni---ez lesz a 3. hónapom a fruityvel-wáááááááá mijjaza a peak kontroller?
Válasz idézéssel
2010-01-15, 20:02
Üzenet: #28
fruity-s plugin, Smile gyakorlatilag egy virtualis kontroller
azt csinalja, hogy amikor ut a kick, akkkor leveszi a bass hangjat, magyarul egy gate azthiszem volt mar rola szo
1: basic project open
2: vst open
3: piano roll +"hosszu" hangjegy,
3: 1-es csatira peak controler a patchnmixben (ami a kick)
4: vst hangero poti beallitasa a keveron inverzben az internal controler peak-hez
5: play, es peak controler tekergetes

http://pukk.uw.hu/fl/peakcontrol.jpg
nincs osszenyilazvaSmile inkabb csak a szinti pianorollja miatt raktam fel regebben ..
valahol a segitek ben
Válasz idézéssel
2010-01-15, 20:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-15 - 20:31. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #29
Big GrinBig Grin ezzel elfogok szenvedni jó sokáig ámSmile szóval....én alap dance kicket használok,namármost azt nem pianorollba csinálom,hanem step 4,és kész...ha hozzápakolom a peak controllert,akkor néma lesz.van ott mute opció,ha kikapcsolom,akkor szól,de nem modosítja ahangot...vagy baromira félre értettem vmit?és más szerepe van?....uhhhhh na szal ez azt csinálja,hogy a kick mellé ne szoljon a szinti hangja?
Válasz idézéssel
2010-01-18, 19:55
Üzenet: #30
am igazából arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek ez a fajta megnyilvánulás,amit én szeretnék,élvezhető lenne-e,vagy sem....szóval azt kérdem,hogy ha ezt a fajta akármi,amiket kreálok,jók lennének-e,csak meg kellene tanulnom még egy rakat dolgot,vagy inkább hagyjam,és máshogy kellene zenét készítenem...
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás