Új válasz 
:)
2012-07-31, 18:59
Üzenet: #311
RE: :)
én most pihenek Big Grin és talán ujra definiálom a zeneszerkesztési módszeremet fl studióban.nos,a step sequencer-t innentől teljesen elhagyom,a playlistre behuzott wavokkal sokkal jobban lehet akciózni,vagdosni,etc...itt gondolok mindenféle hangra..kick,bass,snare,hihat,pad,nos,az összes.. Smile
Válasz idézéssel
2012-08-10, 10:01
Üzenet: #312
ápdételve sajna egyszerüen bezárta magát kedves daw-om, így ennyi..

Válasz idézéssel
2012-08-10, 12:26
Üzenet: #313
Hát az atmoszféra az egyértelmű... SÖTÉT Big Grin Mondjuk én nem az ilyen sötéthez vagyok szokva, ez az én szintemen lehet már elmebajos... De akkor is profi. Big Grin
Válasz idézéssel
2012-08-10, 17:50
Üzenet: #314
űű ez csapja Smile nagyon jó lett, dinamikus, pörgős. de szerintem nem elég daaaark Big Grin najó azért egy szép hajnali reggelen meghallgatnám mikor éppen a tűzet ugrálom körbe Big Grin
fasza lett na
Válasz idézéssel
2012-08-10, 18:52
Üzenet: #315
Hát most is csak azt tudom írni, hogy határozottan sokat fejlődtél. Ehhez külön gratulálok.TongueSmile
Válasz idézéssel
2012-08-11, 08:02
Üzenet: #316
királyság!!! köszönöm szépen mindannyiótoknak..pont a hajnal a cél,utána a napfelkelte érkezik már,nem akarok nagyon sötétet,inkább ezt az "énféle" önmagamat,aki vmi ilyesmi,csepp bóhóság,ha szabad így fogalmaznom Smile

hm Smile mellesleg,ha ezt a szintet tudom fokozni,minőségileg illetve tartalmilag akkor helyem van egy csapatban,szal majd jól járunk mindenhová csapatni Tongue így most rajta leszek alaposan,hiszen kaptam olyan kritikát,h nem rossz ez,csak miért is nincs kidolgozva?így nagyon kezdetleges..

no,egy szónak is 100 a vége,lesz még folyt.köv. Big Grin Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-10, 09:50
Üzenet: #317
nos,egy kis másféle muzsika,megintcsak befejezetlen, masteron semmi nincs,eq-imitt amott elrejtve, delay,filter,eléggé vázlati stádiumban leledzik,nem is teljes zene bemutatása a célom,hanem az hogy csináljak vmit Smile

Válasz idézéssel
2012-09-10, 13:49
Üzenet: #318
Hát le a kalappal neked tényleg jót tett a nyár e munkád után fel kell kötnöm a gatyámBig Grin Ez a lágyabb hangzás már nekem is bejön. Ügyes és örülök ha legalább te sűrűbben előkerülsz.Smile Petyáról tudsz valamit?
Válasz idézéssel
2012-09-10, 15:42
Üzenet: #319
Hm, az elején 0:14-nál van egy hirtelen hangerőváltozás a padben... őszintén szólva ezt nem igazán értem Big Grin Tetszik a néhol megszólaló acid, valamint a felépítése a cuccnak Smile
Válasz idézéssel
2012-09-10, 16:27 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-10 - 16:28. Szerkesztette: Rubens24.)
Üzenet: #320
Sziasztok,még viszonylag új vagyok de remélem a belinkelt 2 zene tecceni fog nektek Big Grin fl 4ever Big Grin

Ez pedig a 2.

Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás