Új válasz 
:)
2012-09-10, 16:41
Üzenet: #321
RE: :)
Haliday: Big Grin nem hiszem h felkéne kötnöd a gatyát de azért köszönöm véleményed,jól esik igazán Smile,és inspirál is Big Grin neki is látok egy ujabb vminek,szokásos félbe hagyott darab lesz Big Grin Petya barátunk nos khm épp ma beszéltem vele,jól van,minden okés,no de majd ő bővebben tudna mesélni,mivel alig pár percet értekeztünk csak--suli idő van,kellett indulnom csemetémért suliba Smile

Hardi: az elején a hangerőingadozás pusztán a trehányságom eredménye :DDD meg a hírtv tényfeltáró műsorának kutakodása-király ha adja,acid hangokat szeressem, nem véletlen Cool no meg a felépítése még ugyan nem a legjobb,de igyekszek Tongue

Rubans24: imádlak Big GrinD de talán jobban járunk mind2en ha kreálsz magadnak egy saját topikot a zenei áttekintőbe,és abba postolod a trekkjeid nem zavar,csak így minuszos...

GOOOURANGAAAA Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-10, 18:16
Üzenet: #322
Bocsi bocsi Big Grin csak nemvágtam még mi hogyan.Már csináltam sajátot.Jólesne 1-2 építő jellegű kritika a zenéimhez Big Grin Persze már az én topikomba Big Grin

Neked meg grat,énmég nemvok ezen a szinten,kb féléve használom az fl-t és ezeket tatottam eddig érdemesnek hogy feltegyem.
Válasz idézéssel
2012-09-12, 22:33 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-12 - 22:34. Szerkesztette: dj_chathan.)
Üzenet: #323
(2012-09-10 09:50)Lev Írta:  nos,egy kis másféle muzsika,megintcsak befejezetlen, masteron semmi nincs,eq-imitt amott elrejtve, delay,filter,eléggé vázlati stádiumban leledzik,nem is teljes zene bemutatása a célom,hanem az hogy csináljak vmit Smile

kicsit kompresszor b*zi lettem, én erőlködnék még vele, persze h komolyak a céljaid a zenével!Smile Talán még az elején lévő pityegős hangra egy nagyon kicsi EQ ráférne Smile
A zene korrekt, tényleg jó amBig Grin
Válasz idézéssel
2012-09-19, 12:41
Üzenet: #324
Tongue direkt célom h ne nagyon pakoljam teli a mixert ,így filter,eq,néha delay(-sokszor manuálisba oldom meg) legyen rajta csak

köv vmi:

Válasz idézéssel
2012-09-19, 14:28
Üzenet: #325
Üdv!
Nem is tudok mit mondani, ez egy SZIGORÚ zene lett enyhe feszültséggel hallgattam végig. Smile
gratula.
Válasz idézéssel
2012-09-19, 15:31
Üzenet: #326
Tongue a címét lehagytam, Machinarium
Válasz idézéssel
2012-09-19, 16:45
Üzenet: #327
ügyes munka ez is. nekem mondjuk picit hiányzott belőle a markánsabb agresszívabb dinamika amit az utóbbi időben már olyan jól alkalmaztál. de így is érdekes volt.Smile
Válasz idézéssel
2012-09-19, 17:48
Üzenet: #328
Víííííííí, de megörültem a harmadolós ritmusnak az elején Big Grin Big Grin Részben ezért, részben a szigorú, monoton, ám de kemény hangzásért jár a dicséret Smile
Válasz idézéssel
2012-09-22, 05:54
Üzenet: #329
Tongue Tongue Tongue Tongue köszönöm!! Smile igyekezni fogok egyre jobb lenni Smile
Válasz idézéssel
2012-11-28, 16:38
Üzenet: #330
na így unaloműzésképpen...

Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás