Új válasz 
:)
2010-02-05, 17:45
Üzenet: #41
RE: :)
(2010-02-05 16:35)3xtra Írta:  apró módosításokkal... halgassátok megSmile őőőő....megkérhetnék mindenkit,akik rálesnek a zajaimra,hogy alkossanak véleményt ?jót-rosszat,főleg kemény kritikát,lécciSmile

hello!

Na most, miylen stílusban akarsz elhelyezkedni? A zene alapja jó,csak kicsit egyhangú kéne bele több változatosság. Sztem rendszerezni kéne a dolgokat a muzikban.Eleje közepe vége...De érzem h meg tudod csinálniTongue
Amúgy faja így tovább!
Válasz idézéssel
2010-02-05, 17:53
Üzenet: #42
ahoi!!
pl milyen változatosságra gondolsz?
Válasz idézéssel
2010-02-05, 19:24
Üzenet: #43
hali!
nekem a kick nem tetszik, de ez szubjektív. én több elszállós effektel tűzdelném meg, soksok delayyel. a kelepelőhöz hasnló effektre is ráférne egy kis delay, sokkal inkább egésszé tenné a nótát. én ha lendületes psy nótát csinálok, akkor rakok bele több szét tekert percussion-t, amit filterrel automatizálok. de ez cak egy példa. próbálj meg több egy ritmus beli váltást bele vinni, mármint a dallamokra értem. hajráhajrá jó lesz ez!
Válasz idézéssel
2010-02-05, 19:29 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-02-05 - 19:31. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #44
Smile elszállós effekt,ok-ok,percuisson..ammeg mi....ez a 4. hónap hogy tekergetem a fruityt....na meg a hardver is ezen a határon már nem bírja tovább..eláruljam min csinálom...???Big GrinBig Grin 1,7 celeron,256 ram,meg vmi üszök hangkártya....c-media,jórégi,2003as...szaél ezekhez kérem szépen mnérni a nóták minőségétTongue
Válasz idézéssel
2010-02-05, 19:35
Üzenet: #45
tyhűű az a 256 ram az télleg elég kevés Smile percussion pedig az ütősök gyűjtő neve. 4 hónap után viszont ez nagyon derék! lekalappal. Wink
Válasz idézéssel
2010-02-05, 19:40
Üzenet: #46
Szerintem az a flanger szerű hatás nem kéne bele. Ahelyett kipróbálhatnál valami más effektust. A pulzáló bassline talán kicsit erős, viszont a hangja szép és kellően tompa. Csak néhol hirtelen van vége. A lelassulós részek nagyon jól sikerültek. A fűrészes hangok is szépen szólnak benne. Egészen élvezhető, bár még vannak hiányosságok. Talán próbálj belecsempészni a kiállásnál valami melankolikus dallamot, megfelelő hangokkal. A közepe felé viszont nem értem azt a halkulást Huh
Válasz idézéssel
2010-02-05, 19:45
Üzenet: #47
a halkulás tompulás akarna lenni....de vmiéár nem jól jöttt össze...majd még dolgozok rajta,hogy ugy hangzódjon,ahogy kellene,Smile
Válasz idézéssel
2010-02-06, 10:32
Üzenet: #48
na megint másként:zen
Válasz idézéssel
2010-02-06, 12:13
Üzenet: #49
én nem írnálak le, hiszen hozzám képest jobban kezded a következők miatt:

1. én 4 hónap után sehol se jártam hozzád képestSmile
2. én még gyengébb gépen kísérleteztem a zenéimmel(1,2 ghz 128 mb ram, 32 mb videókariTongue), bár azóta már egy zeneszerk.re alkalmas vasam van

bár én már majd' 3 éve használom az fl-t, még csak 14 vok, de ebben a styleban nem tudtam volna jól mozogniSmile

tehát ne keseredj el, mert ha hajtasz, még jobb és durvább psy zenék fognak napvilágot látni tőledSmile

a frozen ezen változata naon ízléses lett, gratz, csak így tovább!!
Válasz idézéssel
2010-02-06, 12:55
Üzenet: #50
Smile köszkösz,elkeseredve nem is vagyok ám,van saját elképzelésem arról,hogy miként is akarok-fogok zenét kreálni,csak emészthető formátumba kellene öntenem a dolgot,plusz szükségem van rengeteg kritikára,hogy tudjak fejlődni,tudjam a hibákat,persze idő is kell,hogy jobban meg,illetve ki ismerjem a fruity adta lehetőségeket....szal kritikára felSmile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás