Új válasz 
:)
2010-03-25, 09:46
Üzenet: #81
RE: :)
micsoda trance lett ez .... Smile van benne variáció 1000-rel... Big Grin nem lehet azt mondani hogy unalmas ...
Válasz idézéssel
2010-03-25, 20:36
Üzenet: #82
Ez sztem Rave vagy ilyesmi..de jo lett grat!
Válasz idézéssel
2010-03-27, 11:05
Üzenet: #83
felezős basszussal csináltam 160 bpm-enSmile igazából dark felé szeretnék most kicsit orientálódni,a már előbb említett basszussal és sebességgel,főként azért,mert mostanában egyre több sablon zenét hallok..sajna..Smile jelenleg ez az eleje,ezután lesz egy hosszabb ütem,amiben nem lesz kiállás,csak nehézkesen haladok,mert ezt az eddigi zajaimmal szemben nem 20 perc alatt tettem össze.remélem hogy a végleges eredmény mindenki tetszését elnyeri majd
Válasz idézéssel
2010-04-11, 18:31
Üzenet: #84
nahh,hát így a választások dicső örömére egy uj nóta,iagzán még csak vázlat,fogok rajta dolgozni még sokat Smile http://www.4shared.com/audio/rwbKOFq2/da...ience.html
Válasz idézéssel
2010-05-03, 15:15
Üzenet: #85
megint vmi amit tutira nem fogok befejezni Big Grin http://www.4shared.com/audio/2l8zq2lG/MOMENTUM2.html
Válasz idézéssel
2010-05-03, 15:19
Üzenet: #86
nemtom a vokál vhogy nem illik bele ebbe a zenébe WinkBig Grin igazából az összképe a számnak is elég furcsa, mert a videójátékba illő presetek nem igazán találnak bele a magas és gyors kickekbe Confused
Válasz idézéssel
2010-05-17, 05:43
Üzenet: #87
támad a vérnyúl... Tongue http://www.4shared.com/audio/irQqPCog/noisev2.html
Válasz idézéssel
2010-05-17, 10:13
Üzenet: #88
Jó kis pörgettyűs szám,naon odavág.Tongue
GratulaWink
Válasz idézéssel
2010-05-17, 12:27
Üzenet: #89
A szám elején lévő effekt határozottan nem illik bele a számba és a stílusba sem, mivel sidechain nem fordul elő psyban, sőt még a tempoja sem ugyanaz. Big Grin A váltáskor használt effekteknél arra figyelj jól, hogy a ritmust ne törje meg ez. Egész jó így, de a sokféle hanghatást azért furcsállom.
Válasz idézéssel
2010-05-18, 10:13 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-05-18 - 10:15. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #90
Technore-köszi,igyekszem,hogy saját világomat adjam,kicsit nehezen megy a megvalóstíása,gyakorlatilag nulla az amit valójában tudok a zenekészítésről,és nem vagyok híve a tutorialoknak,így mindent magamtól akarok csinálni,szal jól eső érzés hogy így vélekedsz róla, remélem nem fogok senkinek se csalódát okozni Smile

Harder- Big Grin sidechain? ammeg mi? de komolyan...kicsit konkretizáld,hogy ez alatt valójában mit is értesz,köszi Smile mondjuk ezzel a mondtattal nem értek egyet- "A szám elején lévő effekt határozottan nem illik bele a számba és a stílusba sem, mivel sidechain nem fordul elő psyban" szóval az hol van megírva,hogy egy stiluson belül mit használok fel?mondjuk a nóta címe a nioise v2 jelzi,hogy v2,vagyis még nem végleges,és jelenleg a snare hangon dolgozok,így az most eléggé kiüt a többi hangból,pont azért,hogy a legmegfelelőbb hangot megtaláljam oda..Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás