Szál lezárva 
A Hónap Zenéje
2010-10-09, 11:58
Üzenet: #231
RE: A Hónap Zenéje
Akkor én most 10. alkalommal is indulok, igaz nem egészen teljes zenével Smile

VST:

Hydra
Nexus 2
Sylenth1
Edirol Orchestral

Néhány master VST:

T-Racks 3
Devastor
Camel Phat 3
Fruity Filter
Fruity Reeverb... stb stb.
2010-10-09, 12:11
Üzenet: #232
Indulok én is Smile

Itt van -->

VST-K:
3xosc
Toxic Biohazard
SilceX
2010-10-12, 00:44
Üzenet: #233
en is megprobalom

Sno - Lost
2010-10-13, 20:52 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-14 - 08:14. Szerkesztette: kiddiwink.)
Üzenet: #234
Sziasztok!
Van egy kis igaz történetem:
A nagymamámat kisértem a Nyugati pályaudvarhoz s utána láttam egy siró leányt.Megkérdeztem,hogy tudok e valamiben segíteni...egy kis csend után mondta,hogy a barátja megcsalta,és ha volna telefonom azt szívesen fogadná,hogy tudjon telefonálni....telefonált ,de nem jött össze a dolog ,és én meghívtam egy üditöre a Kiadó "kocsmába".Közben beszélgettünk kicsit ,és a késöbbiekben már minden rendbejött ,hiszen elérte a barátját telefonon ,s elváltak útjaink!

...nos,ihletet kaptam Smile

Kiddiwink-Vivi __ (ezzel indulnék)
+Popup lejátszó

üdv s szép napot

VST:Harmless & Massive
2010-10-14, 21:09
Üzenet: #235
Én is szeretnék nevezni a "Legek" versenyébe, ha már anno annyit nyavalyogtam egy ilyen versenyért! Tongue

A számom címe: Crazy Mind. Az egyik gyerekkori barátomról szól, akinek elég elborult elméje volt, aztán rászokott a drogokra, s utána nem volt mi elboruljon! Smile Ez a szám neki állít emléket! A stílusa, valamiféle progressive nóta, ami helyenként pszichedelikus hangokkal, csilingelő dallamokkal, és érdekes ütős hangszerekkel, próbál meg színt vinni ebbe a műfajba. A hab a tortán, hogy az egész zenét egy férfi fájdalmas ordítása lengi körbe. De ez nem véletlen, hiszen hamarosan elszabadul a pokol, merj bele hallgatni... Muhaha! Wink

MP3 - 256 kbps - 48.000 Hz (12 Mb)

WAV - 48.000 Hz (71 Mb) - A fanatikusoknak

http://crepkey.teccik.hu/Crazy%20Mind.wav

Látom szokás felsorolni mivel készült. Hát ez ciki, mert ez szinte gyári FL hangokból áll... Blush

Generátorok:

EVM Bassline + Fruity Wasp + Gyári FL hangminták széteffektezve (nagyon Big Grin)

Effektek:

Gyári Fruity effektek

Master:

A keveréshez a Waves REQ + Waves C1 pluginokat használtam
A mastereléshez pedig az Ozone 4-et.

Ui.: A wav változat nem indul el a quicktime alatt a böngészőben, mert marha nagy a fájl, ha ez kell, akkor javaslom jobb klikk -> Mentés másként! Wink

Crep
2010-10-15, 18:31
Üzenet: #236
Ma éjfélig várjuk még a nevezéseket. A holnapi nap folyamán indul majd a szavazás (éjfél után zárom a topikot természetesen).
2010-10-15, 18:52 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-15 - 18:56. Szerkesztette: KenytheOne.)
Üzenet: #237
Haha, itt én még nem is indultam sose, pedig egy éve regiztem már Big Grin Nah ma raktam fel az új zenémet, de nem olvastam versenykiírást, hogy van e valamiféle követelmény, ha van, akkor elnézést.

Antifaces - Hoppácska

A dalszöveget meglelitek a videó alatt, meg am is feliratozva van. Téma most aktuális vegyesvágott, szokásos antiszoc. elvont kissé haragoskodó görbe tükör.

Mp3:
http://hotfile.com/dl/76120223/a70a4d4/A...A.rar.html

Felhasznált VST, VSti, stb:

5 db Nexus Big Grin
1 Morphine
1 Toxic Biohazard: Emulator Brass
1 Wasp Xt

Effektes cumók:
master: YAMAHA FINAL MASTER
fx
mda stereo, soundgoodizier, fruity reverb, chorus, flangus, flanger, amplitube 2, vocodex, avox choir, blood overdrive

További elemek:
2 haver hangja, meg az enyém Big Grin
2010-10-15, 20:50
Üzenet: #238
Én meg evel indulnék
Datsik - Calypso Boom (Sub2Remix)
2010-10-16, 03:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-16 - 04:56. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #239
Subtwo: éppen belesikeredett, még ha töröltem innen az offodat. Már csak az előadó nevét kell átírnod a nickenevedre... Smile

Szavazás hamarosan!
2010-10-16, 11:21
Üzenet: #240
Elvileg én zártam volna a témát, de aki lát msn-en az sejtheti miért maradt el Smile. Ezért elnézést kérek. Szavazás link 10 percen belül csorogni fog.
Szál lezárva 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás