Új válasz 
Alkotásaim
2012-12-18, 16:28
Üzenet: #1
Alkotásaim
Véleményt kérek Smile
Pozitívat negatívat egyaránt (mivel a negatív kritika építőjellegű) Smile

https://soundcloud.com/breaksa
Válasz idézéssel
2012-12-18, 21:15
Üzenet: #2
RE: Alkotásaim
Meghallgattam a munkáid és a demo anyagod. Vannak egész jó elképzelések benne de azért úgy látom ha az általad kinált lehetőséget komolyan gondolod még mnőségben (master) kivitelezésben és változatosságban is kéne fejlődnőd. Ez egy szubjektív vélemény ettől függetlenül nagyon sok sikert kívánok álmaidhoz és sok szép munlát.Smile
Válasz idézéssel
2012-12-18, 21:27
Üzenet: #3
Köszönöm szépen Smile
A változatosságrol annyit h ambient projectnek indult az egész, és annak a műfajnak a lényege az, hogy végig egy dallam megy kisebb nagyobb effekteléssel, és milliónyi paddel. Az egyelen masterelt szám a "Searching for aliens", de a többit is megpróbálom, de reasonba nehéz, ezért a sávokat mostantol FL-be fogom masterelni, mint az említett számban is. A breaks hangzás az pedig chemical beats és hip hop, néha swing dobalap. És igen, komolyan gondolom, mert filmekhez/rajzfilmekhez/videójátékokhoz szeretnék zenéket gyártani, mert sok ismerős mondta, hogy a számok tiszta filmzenék, és lehet, hogy ez jó munka lenne számomra. Na majd a mastereléssel még próbálkozok kicsit, és mégegyszer kösz ^^
Válasz idézéssel
2012-12-18, 21:30
Üzenet: #4
Ebben igazad van legalább is az ambient elgondolásban. De egy rajfilm zenéjében ez nem működik. Ott van, hogy 5-10 másod perc alatt stílusok és zenei elemek váltakoznak és én erre bróbáltam útalni. Ilyen munkád is van?
Válasz idézéssel
2012-12-18, 21:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-18 - 21:43. Szerkesztette: Breaks Agent.)
Üzenet: #5
Hát, igazából az alatt is azt értem, hogy ilyen lehangolóbb, melankólikusabb animébe való zene, az meg megintcsak ilyen filmes beütésű, csak néhol komoly zenei elemekkel, de azt már semmiség megoldani, nameg persze néha egy két elektromos gitár hang.

Itt például hallható elektromos gitár is egy résztől kezdve

Ez meg még egy régi gagyib drum n bass próbálkozás

Kár hogy dubstephez nem értek Sad
A French Housse-t viszont gyakorolgatom régi funky/disco számok részleteivel + flanger (Daft Punk koppintás, de szórakozásnak jó XD)
Válasz idézéssel
2012-12-20, 21:39
Üzenet: #6
https://soundcloud.com/breaksa/last-day-on-earth

Nem hagyhattam ki XD
Válasz idézéssel
2012-12-23, 21:01
Üzenet: #7
Utolsó: másik zongorát használnék és kicsit több értelmet adnék az alapnak, jobban előtérbe hoznám... a légkör viszont nagyon jó Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
Photo Alkotásaim djlevy85 23 5,894 2009-07-06 09:40
Utolsó üzenet: DaemoonHunter
Wink Alkotásaim HYDR4 15 4,509 2009-03-17 18:50
Utolsó üzenet: ONU

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás