Új válasz 
Bemutatkozás
2011-02-09, 13:27
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Szevasztok fórumlakók. Burai András vagyok Budapestről. Nem tartom magam elektronikus zenésznek, csupán hobbiból zenélgetek. progi: FL Studio 8.
Válasz idézéssel
2011-02-09, 13:52
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Szevasz!
Miért nem tartod magad elektronikus zenésznek? Hangszeren játszol?
Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2011-02-09, 16:50
Üzenet: #3
Ennek kifejtését én is várom Smile. Egyébként minden zenekedvelőt szívesen látunk! Üdv köztünk.
Válasz idézéssel
2011-02-09, 17:27
Üzenet: #4
Előttem szólókhoz csatlakozom, szívesen látunk itt zenekedvelőket is, akik esetleg nem zenélnek komolyabban Smile

Üdv!
Válasz idézéssel
2011-02-09, 18:56
Üzenet: #5
Szióka! Nem az a lényeg, hogy elektronikus vagy naturalisztikus hanem ZENE. Szeretettel látunk barlangunkban.
Válasz idézéssel
2011-02-09, 19:19 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-09 - 19:19. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #6
Zeba kezdte el ezt a hangszeres dolgot. Lehet, hogy nincs is valóságalapja, de úgy is lehet érteni a bemutatkozást...
No, remélem hamarosan kiederül...

Haliday: szióka! Big Grin
Válasz idézéssel
2011-02-10, 10:25
Üzenet: #7
A kijelentésem, miszerint nem tartom magam elektronikus zenésznek abból ered hogy semmiféle zenei előképzettséggel nem rendelkezem, 8 éves korom óta autodidakta módon tanultam zongorázni egy mondhatni kezdetleges Yamaha pss 26-oson. A legelső zeneszerkesztőm a Music Creator volt még PSX-re. Az FL Studio-val akkor ismerkedtem meg amikor egy ismerősöm ajánlotta hogy nézzem meg a Fruity Loops 3-at. Megnéztem, tetszett, de a suli és az azt követő meló miatt érdemben nem tudtam foglalkozni az erősen idézőjelbe tett ,,Tehetségemmel " Nem volt sem időm sem anyagi hátterem a zeneelméleti tudásom bővítésére valamint a technikai fejlesztésre. Ezért csak elég ritkán jutottam el odáig hogy összehozzak egy épkézláb zenét. Manapság viszont szóba sem jöhet hogy masszív heteket, ha nem hónapokat tudjak foglalkozni egy-egy zenével. Így hát maradt a ,,hobbizenélgetés" ami kimerül abban hogyha egy zenével három napig, napi 3-4 órát foglalatoskodok és hallgathatónak minősítem akkor le is zárom. Smile Bízom benne hogy hamarosan elkészül egy még befejezetlen zene amit megoszthatok veletek. Jó zenélést, jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2011-02-11, 20:34
Üzenet: #8
Üdv. itt közöttünk!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás