Új válasz 
Bemutatkozás
2009-03-03, 18:56
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Üdvözlök mindenkit a fórumon.
Magamról csak annyit,hogy egy Komárom melletti kis faluban lakom és egy mobiltelefont készítő gyárban dolgozom.Egyáltalán nem foglalkoztam még
zeneszerzéssel vagy szerkesztéssel,de mér ne próbálkozzak meg vele,legfeljebb befullad a dolog. Majd figyelgetek és okulgatok. Én ugyan kicsit idegenkedek a
jelenleg divatos zenei irányzatoktól,mert jazz-zenét kedvelek és Santanán meg
Pink Floyd-on "nőttem" fel,de igyekszem nyitott lenni.Hátha lehet ilyesmit is alkotni ilyen programok segítségével.
Válasz idézéssel
2009-03-03, 19:45
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Szia, üdv a fórumon,
biztos hogy lehet barmit alkotni, amit kepes vagy osszeakni, kitalalniWink
sok sikert!
Válasz idézéssel
2009-03-03, 22:01
Üzenet: #3
Üdv itt Smile

Ilyen zenére is tökéletesen alkalmas a studió , hiszen könnyedén lehet hangszereket felvenni , alapokat készíteni miegymás Smile
Válasz idézéssel
2009-03-03, 22:53
Üzenet: #4
Üdv itt!

Így van! Alapjában véve az FL nem sokat tud, hangszerileg. de szerencsére számtalan kiegészítő van hozzá, amivel akár Santana-t is pipálhatod, ha megvan a megfelelő gyakorlat és érzék hozzá Smile Hajrá!
Válasz idézéssel
2009-03-03, 23:34
Üzenet: #5
Ja üdv közöttünk!
És csatlakozom az előttem szólókhoz.
béke
Válasz idézéssel
2009-03-04, 07:33
Üzenet: #6
Légy üdvözölve közöttünk! A "pengetős" zenékhez nagyon ajánlott egy gitár beszerzése is, mivel ezeket élethűen csak ezzel lehet készíteni. De természetesen az FL Studio nagyon megkönnyíti ezen számok összerakását.
Válasz idézéssel
2009-03-05, 07:11
Üzenet: #7
Csatlakozom Laccashoz! Szerválj be egy gityót és hozzá valamilyen jóképű VST effektet. Wink Üdv itt, jó szórakozást!
Válasz idézéssel
2009-03-06, 19:33
Üzenet: #8
Üdvözöllek! A gyár nem véletlenül a Nokia? Ott dolgozik egy távoli ismerősöm.
Amúgy jó tanulást.
Válasz idézéssel
2009-03-08, 16:04
Üzenet: #9
Sziasztok!Győrből vagyok.Érdekelnek a saját zenék illetve szívesen hallgatom mások alkotásait.És sajna sok kíváló zeneszerző nevét nem is ismeri a világ.
Éppen ezért nyitottam oldalt a tiberrio.extra.hu n,hogy együttes erővel hirdessük saját alkotásainkat amikre büszkék vagyunkSmileÉn a reasont prefelálom inkább,de fl studioval is foglalkoztam.Ha valahol közös az érdeklődési kör,ott midenki sokat tanul.Smile
Válasz idézéssel
2009-03-08, 16:13
Üzenet: #10
Üdv közöttünk, nyugodtan indíthattál volna saját topicot.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás