Új válasz 
Bemutatkozás.
2011-10-24, 11:06
Üzenet: #1
Bemutatkozás.
Sziasztok!
Jani vagyok Tapolcáról és 40 éves. Zenei képzettségem nincs. Igaz eddig az eJay-t ismerem, van pár alkotásom, de nem nagy világszámok. Az egyik ismerősöm ajánlotta figyelmembe az FL studio-t. Megtetszett, de sajna ez nekem bonyolultnak tűnik, vagy azért mert angolul nem tudok, vagy azért mert még nem tudom hogyan kel kezelni. De bízok benne,hogy nem lesz gond abból, ha netán túl sokat kérdezősködöm.
üdv. Argaii
Válasz idézéssel
2011-10-24, 12:24
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás.
Üdv Jani/Argaii!ne aggódj,sokan kezdik zenei ismeretek nélkül,és sikeresen tanulnak.amíg nem ismered ki magad addig persze az angol is kínainak tünik,kérdésekre fel,kérdezz,szinte mindenki fog segíteni,aki épp tud.hasznos időtöltést,és mindenjót!!

Namaste
Válasz idézéssel
2011-10-24, 15:22
Üzenet: #3
Üdvözlet itt, hasznos fórumozgatást!
Válasz idézéssel
2011-10-24, 16:42
Üzenet: #4
köszöntelek én is téged és abból még senkinek nem származott baja ha kérdezettBig Grin, úgyhogy bátran s jó tanulást kívánok.Cool
Válasz idézéssel
2011-10-24, 17:49
Üzenet: #5
(2011-10-24 16:42)Haliday Írta:  köszöntelek én is téged és abból még senkinek nem származott baja ha kérdezettBig Grin, úgyhogy bátran s jó tanulást kívánok.Cool

Big Grin azért ezen kijelentésedet had kérdőjelezzem meg,elfelejtetted hogyan járt az egyik volt felhasználó? o.O máig sem értem hogy azért a pár kérdésért miért kellett szilánkosra törni az összes végtagját,megskalpolni,porig égetni az otthonát,és mág sorolhatnám miket kellett elszenvednie...de nem teszem,mert nem találok piroskarikában 18 as jelzést a billentyűzeten hogy kitehessem...

de azért kérdezz persze,úgyis tudjuk hol laksz. Cool
Válasz idézéssel
2011-10-24, 23:09
Üzenet: #6
Üdv! Én sem tul régen csatlakoztam, de már kellemes tapasztalataim vannak a társasággal kapcsolatba, szerintem te sem fogsz csalodni.
Válasz idézéssel
2011-10-25, 20:29
Üzenet: #7
Üdv köztünk! Remélem a pár órás/napos kimaradás se fogja elvenni a kedved a fórumozástól Smile. Sajnos költözni kell, mert megszűnik a szerver Smile.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás