Új válasz 
Bemutatkozás
2011-12-02, 17:52
Üzenet: #1
Music Bemutatkozás
Sziasztok!

29 éves Veszprémi srác vagyok. Körülbelül 2004 vége - 2005 eleje óta foglalkozok zenéléssel. 2008 -tól idáig viszont mellőztem a zeneírást egyéb elfoglaltságaim miatt. Figyelem! A több éves múlt nem párosul hozzá illő tudással! Big Grin Alapvetően Reasont használtam és használok, de mostanában beszereztem az FL Studiot és megtetszett. Még nem tudom, hogy ráállok-e a Fruity-re de tényleg vannak benne jó dolgok, sok dolgot egyszerűen meg lehet benne oldani (loopot kijelölni meg lehetetlen) Rolleyes Szóval még bele kell jönnöm. Mostanság ebben a felállásban használom a programokat:
Reason -> Rewire -> FL Studio -> out. Bár képes vagyok csak FL Studiovel is tracket készíteni, egyelőre így jobban megy, hiszen nem túl nagy baj, ha meg tudod csinálni, amit szeretnél. Remélem be tudtok fogadni egy kicsit áruló Reason-öst is. Tetszik nekem ez a hely, mert itt sok lelkes amatőr és pro zenész tartózkodik, ill. meg lehet mutatni a készítményeket.

Alapvetően Progressive House, néha Progressive Trance stílusban alkotok.
Válasz idézéssel
2011-12-02, 20:05
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdvözölek téged nálunk és hasznos fejlődést kívánok.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-12-02, 21:37
Üzenet: #3
Üdv, váljék hasznodra a fórum Smile
Válasz idézéssel
2011-12-03, 08:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-03 - 08:25. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #4
Üdv! Fl-en kívűl vannak cubase ableton ill egyéb daw használók is,szóval nyugi Smile kellemes időtöltést,tanulást Smile
Válasz idézéssel
2011-12-04, 00:57
Üzenet: #5
Üdv köztünk. Én pl Mixcraftot is használok, de most épp én vagyok abban az állapotban, hogy kevés időm jut rá Smile.
Válasz idézéssel
2011-12-04, 02:13
Üzenet: #6
Örülök, hogy mindenki használ mindent, mert így mással kapcsolatban is tanulhatok. Pedig azt hittem, hogy ez egy fl studio közösség. De így még jobb.
Válasz idézéssel
2011-12-06, 19:30
Üzenet: #7
OFF--

mindenki használ mindent Big Grin én most épp sajtreszelön próbálkozok,mellé macskafarok rángatás kevés kalapács kombóval Big Grin

ON--
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás