Új válasz 
Bemutatkozas
2011-12-16, 10:40 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-16 - 11:33. Szerkesztette: SomY.)
Üzenet: #1
Lightbulb Bemutatkozas
Sziasztok! Bocs a helyesirasert,(nincsenek magyar betuim,de a legkozelebbi szoveg mar helyes lesz!).Kolozsvari vagyok,3 eve foglalkozom az FL Studioval, nagyon szeretem.Vannak mar sajat kompoziciom is,de inkabb kottabol, vagy midiket jatszok ujra.Remixeket a YouTub-ra is feltoltottem (megnezhetitek).Kezdonek tartom magam,de remelem, hogy egyutt veletek, haladni fogok! 46 eves vagyok es eloszor vagyok tagja egy ilyen forumnak, de remelem, hogy ez nem gond (csak szegyen).Udv. mindenkinek!

YouTube profilja:

MrTamtamas
Válasz idézéssel
2011-12-16, 11:31
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozas
Üdv itt!

Dehogy szégyen! Soha nem késő csatlakozni és elkezdeni valamit. Legközelebb írd meg azért, hogy milyen néven érhető el a YouTube csatornád (a gyengébbek kedvéért)! Ha bármi segítségre van szükséged, kérdezheted a fórumozókat, vagy van hozzá külön topic is, ahová leírhatod gondjaidat.

További sikeres alkotásokat!
Válasz idézéssel
2011-12-16, 17:04
Üzenet: #3
Üdvözlet, és csak SomY kollegát tudnám idézni Big Grin Hasznos időtöltést!
Válasz idézéssel
2011-12-16, 18:16
Üzenet: #4
Üdvözöllek köreinkben és sikeres fejlődést. Nem vendéglátoztál véletlenül, mert zenéidet hallgatva volt egy ilyen érzésem, de ez nem biztos.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-12-16, 20:48
Üzenet: #5
csatlakozok előttem szólókhoz,minden jót,hasznos időtöltést,etc etc.. nem is szaporítanám a szót,sok sikert Smileééés. persze üdvözlet

HARIBOL
Válasz idézéssel
2011-12-19, 16:16
Üzenet: #6
Sziasztok, koszi a batoritast!Y.Tube csatornam: Mr.Tamtamas(Tony-G)
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás