Új válasz 
Bemutatkozás
2011-12-19, 20:22 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-19 - 20:32. Szerkesztette: BigFish.)
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok !

Ha úgy tetszik én már nem egy mai csirke vagyok! Egy Budapesti 37 éves két gyermekes család apa. A zene a mindenem. Már kis srác korom óta foglalkozom valamilyen formában a zenével.

Ezt az oldalt egy nagyon jó barátom, egyben " MENTOR APÁM " ajánlotta számomra, hogy itt, megismerhetek sok érdekes és zene szerető embert.

Régebben, mikor még nem bottal jártam , több helyen DJ-tem. Igen én még azok közül vagyok kik az instrukra rappeltek. Később azért utol ért a House őrület engemet is.

A zenét úgy ahogy van szeretem. Meghallgatok bármit. Úgy vélem nem az a lényeg, hogy milyen stílust képviselsz, hanem, hogy milyen alázattal műveled. Mert ha van kitartás és sok gyakorlás, nem csak az étvágy, hanem a tudás is megjöhet.

Na de nem akarlak untatni titeket. Végül is örülök, hogy rávettem magamat és beregisztráltam erre a számomra szimpatikus oldalra.
Válasz idézéssel
2011-12-19, 20:26
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdvözlet az oldalon, itt mindent megtalálsz! Smile
Válasz idézéssel
2011-12-19, 20:29
Üzenet: #3
Hát végre megérkeztél vérem és felem. Üdvözöllek nálunk és remélem hasznos perceket koptatsz el itt a fórumon. Miket tudok meg rólad nem is montad már bottal jársz és fogad van még?Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueCool
Válasz idézéssel
2011-12-19, 21:07
Üzenet: #4
Szia. Kellemes időtöltést Wink
Válasz idézéssel
2011-12-20, 08:52
Üzenet: #5
Üdv! már nem is kérdem ki is lehet a "mentor apád" Big Grin nade 100 szónak is 1 a vége,légy üdvözölve!!
Válasz idézéssel
2011-12-20, 18:02
Üzenet: #6
Köszönöm mindenkinek a meleg üdvözlést.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás