Új válasz 
Bemutatkozás
2009-03-25, 16:47
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok!

Az Y2K9 Sample egy kezdődő csapat, melyet jelenleg 2-en alkotunk egy barátommal.
Mindeketten Dj-k vagyunk, partykat is szervezünk és természetesen a zenekészítés sem marad le a palettánkról.

Én (Dj. Shade), aki ezt a bemutatkozást készítem most Nektek; 2001 óta foglalkozok igazán a zenével.
2002-ben hangmester-hangtechnikusnak tanultam, de sajnos tanulmányaimat nem fejeztem be ezen a téren.
Ekkor mélyültem bele igazán a Fruity-be, és azóta ez a "kapcsolat" egyre mélyebb lett.
Nem vagyok profi, sőőőt, biztosan sokan vagytok, akik rengeteg új dolgot tudnátok mutatni, de igyekszek.
Irányvonalunk a House.
Ezen belül mint azt sokan tudjuk, rengeteg ágazat van, sok a keveredés, de ha hangzásvilágban kell gondolkodni, akkor a keményebb progi, a pörgősebb elektrós, valamint a mélyebb gondolatokat felvonultató Deep.
Fiatalabb korunkban rengeteg bulin megfordultunk, de ez inkább a Technoról szólt.
Bulijainkon játszunk kommerszebb electro house-t, de természetesen jelen vannak az éjszakát megperzselő elemek , az észt veszejtő hangokat tartalmazó zenék is.
Saját zenéimben megpróbálok valami olyan hangzásvilágot összehozni, mely nem annyira szokványos, elgondolkoztató, picit pörgős, de egy nagyobb buli után erősen emészthető.Smile
Társamról annyit, hogy Ő kb. 4 éve pörgeti a lemezeket.
Nagyon tehetséges srác, szerintem nagy bulik állnak még előtte, előttünk.

Személy szerint nem határolódok el semmi féle ismerkedéstől, hiszen jelenleg ma Magyarországon a zenei piacon csak akkor tud valaki érvényesülni, ha sok kapcsolattal rendelkezik.

"Ne az anyagi oldalt nézd, hanem, hogy tehetségeddel mennyi embernek okozol hétvégéről hétvégére örömöt!"

Köszönjük Nektek a lehetőséget, hogy bemutatkozhattunk.
Reméljük hallotok majd rólunk, Mi ugyanezt kívánjuk Nektek!

Ha valakinek valamiben a segítségére tudunk lenni, bátran jelentkezzen, Én is megfoglak keresni Titeket, ha segítségre szorulok!

Sziasztok!
Válasz idézéssel
2009-03-25, 17:28
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdv a fórumba fiuk,ilyen bemutatkozás után,aligvárom hogy dobjatok fel valami zenét.
Válasz idézéssel
2009-03-25, 17:46
Üzenet: #3
Üdvözöllek titeket a fórumon remélem hasznos tagjai lesztek e társaságnak.Big Grin
egyébként tényleg dobhatnátok fel valami zenéteket mert én is szivesen meghalgatnám hogy mit tudtokSmile mert alapvetően én is DJ vagyok én is játszok itt-ott bár FL-ben még csak haladó vagyok ugyanis nemrég kezdtem.
Válasz idézéssel
2009-03-25, 19:24
Üzenet: #4
Üdv az oldalon! Böngéssz és tanulj Smile
Válasz idézéssel
2009-03-25, 22:05
Üzenet: #5
Szia! Böngéssz, és taníts! Big Grin
Válasz idézéssel
2009-03-26, 07:03
Üzenet: #6
Üdv Smile
Válasz idézéssel
2009-03-26, 09:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-03-26 - 09:05. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #7
Üdvözlünk titeket köreinkben, "this is a beginning of a beautiful friendship" Smile .
Válasz idézéssel
2009-03-26, 09:17
Üzenet: #8
jaja úgyszint a fentiekhez tartozomBig Grin
Válasz idézéssel
2009-03-26, 11:10
Üzenet: #9
üdv az oldalon Smile
Válasz idézéssel
2009-03-27, 16:58
Üzenet: #10
Köszönjük szépen az üdvözléseket.

Lenne egy remix amit szeretnék Veletek megosztani.
Hova tegyem fel?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás