Új válasz 
Bemutatkozás
2012-08-25, 09:53
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok.
Én ma töltöttem le az fl stúdiót, és szeretném megtanúlni hogykell használni, aki tud az légyszives segítsen. Amúgy rapper vagyok, és már akarok egy számot csinálni, és ahoz akarok elösször alapot.
Válasz idézéssel
2012-08-25, 10:06
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Szia! Üdvözőlek széles társaságunkban a segítek topic ebben a kérdésben hasznodra válik mert ott tedd fel ez irányú kérdéseid. Remélem az "Én ma töltöttem le az fl stúdiót" ez demo verzióra vonatkozikBig Grin mert amúgy más értelemben wareznak számít és az tilos.Wink
Válasz idézéssel
2012-08-25, 10:07
Üzenet: #3
(2012-08-25 10:06)Haliday Írta:  Szia! Üdvözőlek széles társaságunkban a segítek topic ebben a kérdésben hasznodra válik mert ott tedd fel ez irányú kérdéseid. Remélem az "Én ma töltöttem le az fl stúdiót" ez demo verzióra vonatkozikBig Grin mert amúgy más értelemben wareznak számít és az tilos.Wink

warez? :o
Válasz idézéssel
2012-08-25, 10:42
Üzenet: #4
(2012-08-25 09:53)Norbi19941126 Írta:  Sziasztok.
Én ma töltöttem le az fl stúdiót, és szeretném megtanúlni hogykell használni, aki tud az légyszives segítsen. Amúgy rapper vagyok, és már akarok egy számot csinálni, és ahoz akarok elösször alapot.

Szeva,a te csöved fog neked segíteni ebben (youtube) rengeteg fl studio-s tutorial van benne
Válasz idézéssel
2012-08-25, 11:13
Üzenet: #5
Te csöved? Így még én sem hallottam Big Grin

Az új taghoz szólván pedig: ne aggódj, sok segítő emberke van itt, akire számíthatsz, ha valami nem megy Smile Előtte azért böngészd át a GYIK-ot:

http://forum.flstudio.hu/tema-gy-i-k

Váljon hasznodra a fórum! Smile
Válasz idézéssel
2012-08-25, 17:13 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-08-25 - 17:18. Szerkesztette: Jack95.)
Üzenet: #6
Üdv itt. Biztos vagyok benne, hogy itt nagyon sokat fogsz tanulni, ezt tapasztalatból mondom! Igaz, még én is elég amatőr vagyok. Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás