Új válasz 
Bemutatkozás
2012-08-26, 10:35
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Szép napot mindenkinek!

Bemutatkoznék Csabinak s halláskárosult vagyok (készülékkel megáldva,sajnos) (Becenevem amúgy : Csumi) hívnak s jómagam is elkezdtem foglalkozni az Fl Studió-val amelyet innen tőltöttem le az-az a demo verzióját. Big Grin
(Ám használom, próbálgatom a Mixcraft demóját is mellette!) Shy

Zenei műfajom: elekro-pop és synth-pop
Nemsokára bemutatom első szárny próbálgatásaimat!

Üdv. Csabi (Csumi)
Válasz idézéssel
2012-08-26, 11:38
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdvözlet és csak sok jót s hasznosat kívánok neked. A synth-pop munkáidra kíváncsi leszek.Smile
Válasz idézéssel
2012-08-26, 13:13
Üzenet: #3
Üdv! JÓ helyre keveredtél! Smile
Válasz idézéssel
2012-08-26, 13:19
Üzenet: #4
Üdv! Jó fórumozást Wink
Válasz idézéssel
2012-08-26, 13:24
Üzenet: #5
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!

És nektek is jó fórumozást kívánok!

Üdv
Válasz idézéssel
2012-08-26, 13:30
Üzenet: #6
A helyzeted ellenére az elképzelésedet mindenképp meg akarod valósítani, ami már önmagában hihetetlennek tűnő dolog Smile Sok sikert a továbbiakban!
Válasz idézéssel
2012-08-26, 13:52
Üzenet: #7
Szia Convicted!

Én nem adom fel sosem. Akármilyen nehéz is a zeneszerzés útvesztője. Még ííígy halláskárosult emberként is. De tuti tudod a Beethooven tök süket volt mégis miket alkotott a maga idejében. Állítólag volt neki egy belső hallása és az szerint alkotta meg műveit. Nahh valahogy hasonlóképpen vagyok ezzel jómagam is. Csak vele ellentétben szerencsére nem lettem tök süket (4 éves korom óta vagyok így,sajna) De ez nem vet vissza s nem hátráltat meg a dolog,hogy valamit létre hozzak. Tény nehéz,de nagyon. Vannak számaim amiket majd bemutatok. És sok-sok ötletem van még ami megvalósításra vár. Akár szövegre akár anélkül. Smile

Az egyiket már be is mutattam.
Ha kedved szottyan nyugodtan hallgasd meg az általam létre hozott topicban.

Üdv. És legyen további szép napod!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás