Új válasz 
Bemutatkozás
2012-09-12, 20:41 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-13 - 11:35. Szerkesztette: wudan.)
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok! Wudan vagyok, alias Dave!

Pár éve foglalkozok énekléssel (magánénektanár segítségével), de érdekel az elektronikus zeneszerzés és dalszövegírás is. 1 éve foglalkozom körülbelül a cubase programmal, készült néhány alkotásom is, de messze nem vagyok elégedett a végeredménnyel. Szintetizátoron alapszinten játszogatok, autodidakta módon tanultam. Szívesen konzultálnék a fórumon levő segítőkészebb emberekkel, illetve segítséget szeretnék kérni abban, hogy hogyan érdemes zenét készíteni. Amiben a legelveszettebbnek érzem magam, azok az effektek használata és a mixelés. Ha valaki néhány jó tanáccsal ellátna, esetleg mentorálna egy kicsit, azért nagyon hálás lennék. Amit én fel tudok ajánlani cserébe, az az énekhangom, kreatív ötleteim, esetleg közös produkciók készítése, jah és persze az ellenállhatatlan humorom Big Grin

Íme néhány felvétel csiszolásra szoruló hangomról Smile

http://www.teasztar.hu/?site=player&kara..._120935449

http://www.teasztar.hu/?site=player&kara...okba_Zarva

Bízom benne, hogy hasznos tagja leszek az itt található közösségnek, illetve találok itt olyan művészt, zenészt, zeneszerzőt, aki partner lenne közös munkákban!

Várom visszajelzéseteket!

Üdv:
Dávid (Alias Wudan, Alias Dave)
Válasz idézéssel
2012-09-13, 04:44
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Örülök, hogy elsőként gratulálhatok. Őszínte elismerésem a hangodért nemcsak nagyon szép de jól is kezeled, a középmély részt teljesen a fejhangoknál egyszer-egyszer egy szemvillanásnyira bizonytalan de az is szuper. Mika - Relax-je amúgy is az egyik kedvencem de a Berecki nótában a hangod teljes spektrumát kitártad úgyhogy mégegyszer hatalmas gratuláció. Az ajánlatódra szerintem sokan fognak sóvárogni főleg, hogy ennyire tehetséges vagy és a segítek topicba ha felteszed kérdéseid biztosra vehted a legjobb helyre tévedtél a tanulás érdekében. Az cserével meg remélem talán egyszer én is élni tudok.Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-13, 08:46
Üzenet: #3
Szerintem is egy tehetség vagy, mindkét zene jó, a mikás nagyon jó lett, tetszett nagyonSmile Bereckinél meglepődtem őszintén, azt hittem nagyon hamis leszel!Smile
Válasz idézéssel
2012-09-14, 14:03
Üzenet: #4
ahooooooi Smile na nem is szaporítom a szót,megint csak azért írok mert 15 karakternél kevesebbet nem lehet postolni,így muszály mindenféle baromságot írnom,dehát ez van.
Válasz idézéssel
2012-09-14, 14:15
Üzenet: #5
Köszönöm a dicsérő szavakat! Smile
Lev, ahooooi neked is! No meg Alooooha! Smile
Válasz idézéssel
2012-09-14, 15:02 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-14 - 15:12. Szerkesztette: Jack95.)
Üzenet: #6
Aztamindeni! Big Grin
Hgygy őszintén megmondjam, eléggé meglepődtem. Éppen egy klipet kezdtem el nézni, miközben elindítottam a mika számodat(egyébként nem ismertem ezt a számot), és azt hittem, hogy hamarabb elkezdődött a zene a videóban. eléggé el is csodálkoztam. Nagyon lazán ütöd a színvonalat, tényleg nagyon jó hangod van, nagyon szép! Smile Gratula
Én benne lennék majd a jövőben egy közös számban, csak először nekem is meg kéne tanulni az effektelést és mixelést! Big Grin
Ja és üdv az oldalon, sok szerencsét! Smile
Válasz idézéssel
2012-09-14, 19:09
Üzenet: #7
Üdvözöllek köreinkben!. Smile
Válasz idézéssel
2012-09-14, 19:23
Üzenet: #8
Üdvözlet a fórumon, a hangod pedig remélhetőleg a legjobb helyre kerül majd. Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-22, 15:25
Üzenet: #9
Hát én is csak gartulálni tudok a hangodhoz ! Engem érdekel egy jó hangú énekes , zenét is kreálok és szövegeket is írok hozzájuk , bár a te hangod már lehet túl profi lesz az én zenéimhez , de ha érdekel akkor mindenképpen szólj!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás