Új válasz 
Bemutatkozás
2012-09-22, 07:41
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok,

Bemutatkoznék, 21 éves srác vagyok, körülbelül 3 éve, közben kisebb-nagyobb kihagyásokkal foglalkozok zenekészítéssel, elsősorban drum&bass és minimal terén. Anno még Renoiseban kezdtem loopok és samplek összerakosgatásával, de miután rájöttem a Vsti szépségeire, kinőttem a Renoiseot és körülbelül 2 éve Fl-studio-ban tevékenykedek Smile Nincsenek óriási céljaim a zeneiparban Big Grin egyszerűen jól érzem magam Flezés közben és egyfajta hobbimként tartom számon, de ettől függetlenül szeretnék fejlődni és mások véleményét is meghallgatni, ezért is csatlakoztam a fórumhoz. Nemsokára feltöltöm a legújabb szerzeményem Smile

Üdv,
W1ck3d
Válasz idézéssel
2012-09-22, 08:10
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Szia! Üdv a fórumon, és jó időtöltést... Sokat fogsz itt tanulni. Smile
Válasz idézéssel
2012-09-22, 08:12
Üzenet: #3
(2012-09-22 07:41)w1ck3d Írta:  Sziasztok,

Bemutatkoznék, 21 éves srác vagyok, körülbelül 3 éve, közben kisebb-nagyobb kihagyásokkal foglalkozok zenekészítéssel, elsősorban drum&bass és minimal terén. Anno még Renoiseban kezdtem loopok és samplek összerakosgatásával, de miután rájöttem a Vsti szépségeire, kinőttem a Renoiseot és körülbelül 2 éve Fl-studio-ban tevékenykedek Smile Nincsenek óriási céljaim a zeneiparban Big Grin egyszerűen jól érzem magam Flezés közben és egyfajta hobbimként tartom számon, de ettől függetlenül szeretnék fejlődni és mások véleményét is meghallgatni, ezért is csatlakoztam a fórumhoz. Nemsokára feltöltöm a legújabb szerzeményem Smile

Üdv,
W1ck3d

nos hát akkor üdv itt Smile
Válasz idézéssel
2012-09-22, 10:09
Üzenet: #4
Üdvözlet köreinkben és jó tanulást fejlődést kívánok neked.Smile
Válasz idézéssel
2012-09-22, 11:47 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-22 - 11:47. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #5
(2012-09-22 07:41)w1ck3d Írta:  ...egyszerűen jól érzem magam Flezés közben...

Na, hozzáállással nincs gond. Én is jól érzem magam közben, egészen addig, amíg nem kell a részletekbe menni és az apróságokon órákon át szöszmötölni, akkor kicsit képes vagyok elveszíteni a türelmem... Big Grin De ez benne van a dologban Big Grin Üdv!
Válasz idézéssel
2012-09-22, 12:15
Üzenet: #6
Köszönöm a köszöntéseket Smile Örülök, hogy egy ilyen jó és aktív közösség része lehetek, biztos vagyok benne, hogy sokat fogok itt tanulni Shy

The Convicted : Egyetértek Big Grin Pont ezért van kb 4x annyi befejezetlen projektem, mint befejezett, (már ha annak mondható) Smile
Válasz idézéssel
2012-09-23, 10:07
Üzenet: #7
Én is hobbiként tekintek a zenélésre, szóval örülök , hogy újabb hasonló gondolkodású taggal bővültünk. Üdv itt! Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás